• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wygrywamy 83% spraw!

Dokonaliśmy podsumowania wszystkich prowadzonych w 2022 r. spraw przez kancelarię adwokacką Pana Mecenasa Rolanda Szymczykiewicza, z którym współpracujemy najdłużej.
💪❗❗❗ Miło nam poinformować, że z analizy wykazu zakończonych spraw prowadzonych w 2022 roku, aż 83% spraw było wygranych. ❗❗❗💪

Pan Mecenas bronił skutecznie wielu funkcjonariuszy i pracowników w postępowaniach administracyjnych (dotyczących między innymi: zwolnienia z służby, zwolnienia bez propozycji w trybie PwKAS, ucywilnienia, skarg na bezczynność), postępowaniach przed sądami powszechnymi (sprawy między innymi o: przyznanie emerytury, przyznanie renty, podwyższenie emerytury, uzyskanie waloryzacji emerytur, prawidłowego przeliczenia urlopu wychowawczego), w sprawach dyscyplinarnych. Ponadto Pan Mecenas przygotował bardzo dużo stanowisk, opinii, pism w sprawach dotyczących licznych problemów jakie pojawiały się w bieżącej działalności Związku oraz pism, które członkowie samodzielnie składali w swoich sprawach.

‼️‼️‼️Pan Mecenas był również autorem skutecznej kasacji do Sądu Najwyższego w sprawie odpraw (I PSKP 64/21) , po której Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim przyznał odprawę w całości naszemu członkowi.‼️‼️‼️

Liczymy na to, że bieżący Rok ad. 2023 przyniesie jeszcze więcej sukcesów, czego Panu Mecenasowi i wszystkim naszym członkom życzymy!

Pozdrawiam
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
Sławomir Siwy
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry