• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Waloryzacja uposażeń jednak w marcu. Wąsik: liczę na zrozumienie tej sytuacji

Przykro nam Panie Ministrze, ale nie rozumiemy tej decyzji.
To wielki błąd.
 
Może tak My, byli funkcjonariusze emeryci, ufundowalibyśmy Złoty Nocnik, wręczany corocznie autorowi największego babola w formacji. Zgłaszam to pod głosowanie i proszę jednocześnie ZZC PL o pomoc w tej sprawie.

Oczywiście organizacyjnie należy powołać stosowną Kapitułę, opracować regulamin, ect. ...

No bo jak, skoro można łacha drzeć ze złotego, w właściwie rudego, wazonu, to i tu można niektórych ostrzem satyry dosięgnąć.

Jeśli chodzi o tegoroczną ewentualną edycję, to nawet mam juź hasło:

Tak dla nocnika dla ministra Wąsika!
 
Czy Jacek K. wyjął swój zapomniany mundur z szafy (nie wiem czy domowej czy więziennej bo nie wiem co się z nim porabia), ogólnie rzecz biorąc zgadzam się z OLIM teraz będzie tylko gorzej wrócą awanse co 5 lat minimum, brak premii kwartalnych a może i powrót do wartościowania (hurra!!!) w końcu trzeba jakoś pozrzucać tych co się ostatnio za bardzo wybili.
 
Back
Do góry