• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

W budżetówce wrze, rząd nie słucha.

Nad Warszawą kłębią się ciężkie chmury, mimo żaru lejącego się z nieba. I jeśli rząd z tym w porę nic nie zrobi, będzie nawałnica. Przedstawiciele największych central związkowych zapowiadają, że jeśli premier Mateusz Morawiecki nie wycofa się z zamrożenia płac w budżetówce, połączą siły i uderzą wspólnie z siłą huraganu.
 
Oczywiście, że mnie nie interesują. Tak samo jak nie interesują skarbowców. Łączą nas pieniądze. I oni i my chcemy podwyżek i ścieżki kariery.
No ale skoro nie widzi Pan możliwości na współpracę, to niech Pan to napisze: zrobię sobie i wielu moich kolegow 15 złotową podwyżkę, będzie na kilka piw chociaż, bo obecnie z tego związku nic nie ma. No, poza powrotem do munduru osób, które nie nadają się do pracy i trzeba wszystko za nich robić.
Żenada. Niestety z takimi ludźmi musimy teraz współpracować...
 
@AplikantPL Co Ty mi tutaj wmawiasz na temat tego co ja chcę a czego nie chcę.
Przeczytaj moje posty wyżej odnośnie współpracy nim coś napiszesz za mnie.
Demonstrację będą organizować trzy centrale ZZ. W KAS są ZZ z tych trzech organizacji tj. z OPZZ(jeden ZZ z KAS), Forum ZZ, tak jak my i kilka innych ZZ(chyba trzy) i jest Solidarność. Pewnie wszyscy będą uczestniczyć, bo ciężko inaczej, więc bądź spokojny.
Bez urazy, ale jesteś z krótkim stażem i masz niewielkie doświadczenie.
Wyjaśnię Tobie, że nawet w ramach samej Służby Celnej, gdy walczyliśmy o OCZYWISTY DLA KAŻDEGO FUNKCJONARIUSZA"....
Sławek, nie daj się sprowokować. Rób swoje. Ty jesteś przewodniczącym i nie musisz się z oczywistych rzeczy tłumaczyć. Pozdrawiam.
 
Sławek, nie daj się sprowokować. Rób swoje. Ty jesteś przewodniczącym i nie musisz się z oczywistych rzeczy tłumaczyć. Pozdrawiam.
Pozwól że wyrażę swój odbiór: pierwsze zdanie 100% zgoda lepiej niech nie pisze drugie zdanie: nie rozumiem trzecie zdanie sprzeciw bo ktoś to powinien wytłumaczyć ludziom byle nie Pan Przewodniczący tylko umocowany przez niego rzecznik!
 
A zainteresowanie tematem też jakieś nikłe. Tak pomalutku temat umiera.
Nic nie umiera. Plany rządu spowalnia pandemia...bon 500 zł (wakacyjny) dla emerytów ( ok. 6mln) :cool: jest zagrożony z powodu pandemii - rząd przymierza się do lockdownu przy 4 fali - ta może trwać ho ho.
P.s. Pandemia na pewno ucichnie, zwolni przed kolejnymi wyborami i wtedy na PEWNO się da:alien:
 
Nic nie umiera. Plany rządu spowalnia pandemia...bon 500 zł (wakacyjny) dla emerytów ( ok. 6mln) :cool: jest zagrożony z powodu pandemii - rząd przymierza się do lockdownu przy 4 fali - ta może trwać ho ho.
P.s. Pandemia na pewno ucichnie, zwolni przed kolejnymi wyborami i wtedy na PEWNO się da:alien:
Po części przyznam że nie umiera ale w większości tylko z prozaicznego powodu - bo już umarło!
 
Czytając ten artykuł mam nieodparte wrażenie, że za nasze wynagrodzenia zabierają się ludzie którzy nigdy tej pracy nie spróbowali ani za kwotę wynagrodzenia nie musieli żyć oraz nie mający o tej pracy żadnego pojęcia.
 
Back
Do góry