• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ubezpieczenie emerytów

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi zapytaniami emerytów o możliwość ubezpieczenia informujemy, że są dwie możliwości ubezpieczenia po zwolnieniu ze służby/pracy w KAS:

1. Osoby, które są członkami ZZ Celnicy PL i przed zwolnieniem miały ubezpieczenie na życie w Tu Generali, po zakończeniu pracy/ służby mogą kontynuować ubezpieczenie na dotychczasowych warunkach.

Jeżeli nadal zostajesz członkiem ZZ Celnicy PL i chcesz kontynuować ubezpieczenie to prześlij nam na maila ubezpieczeniakas@wdbsa.pl informację, iż jesteś emerytem, członkiem ZZ Celnicy PL i chcesz kontynuować ubezpieczenia.

Jeżeli Twoja składka była potrącana przez DIAS, to zwrotnie otrzymasz swój indywidulny numer rachunku bankowego do opłaty dalszych składek.

W przypadku osób opłacających dotąd składki samodzielnie nic w sposobie opłacania składki się nie zmienia.

Informujemy, że składka członkowska dla emerytów (tzn. niepracujących w KAS) w ZZ Celnicy PL wynosi 7,5 zł/ m-c (90 zł na rok) i jest płatna na konto nr:

441600 1462 0008 2567 1607 7001, Odbiorca: ZZ Celnicy PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa

Ważne!

Przynależność do związku ubezpieczyciel może weryfikować przy wypłacie świadczenia.

W przypadku braku opłacania składki następuje skreślenie z listy członków Związku, więc nie będzie możliwe potwierdzenie przynależności do Związku.

2. Kto nie jest członkiem ZZ Celnicy PL lub przed zwolnieniem nie był ubezpieczony w TU Generali może skorzystać z kontynuacji ubezpieczenia grupowego Generali Życie dla odchodzących z pracy Funkcjonariuszy i Pracowników Krajowej Administracji Skarbowej oraz członków ich rodzin.

Programy - Związek Zawodowy Celnicy PL - WDB S.A. - Brokerska Grupa Ubezpieczeniowa (wdbsa.pl)

Do programu zapisać mogą się wszyscy Funkcjonariusze i Pracownicy odchodzący z KAS oraz członkowie ich rodzin korzystający do tej pory z programów grupowych w Generali Życie, PZU Życie oraz w innych Towarzystwach Ubezpieczeniowych funkcjonujących w ramach KAS. W takich przypadkach nie obowiązuje karencja.

Wiek wstępu do ubezpieczenia nie może przekraczać 65 lat.Jeżeli jesteś w tej grupie i wybrałeś dla siebie wariant ubezpieczenia, to przekaż skan deklaracji na adres ubezpieczeniakas@wdbsa.pl
 
Back
Do góry