To jak to teraz jest w Polsce? To pytanie do Premiera.

1613509549349.png
POMOCY, bo nie ogarniam? Premier spotyka się ze mną dwa razy i wsłuchuje z uwagą, konstruktywnie rozmawiamy, KAS - nieznacznie wprawdzie, ale jednak jest poprawiany, a DIAS OPO zwalnia za to ze służby-foto po zgłoszeniu błędów w projekcie ustawy o KAS, za które DIAS w Opolu dzisiaj uzasadnia zwolnienie ze służby!!!
Na moim facebooku zadałem pytanie Premierowi. Jak działać??? To może Zw. Zawodowy zgłaszać krytyczne uwagi do projektu ustawy, czy nie? Jak to jest teraz w Polsce? UDOSTĘPNIAJCIE!


 
Ostatnia edycja:
Według tej pokrętnej logiki zachowanie etosu funkcjonariusza ma polegać na zakłamywaniu rzeczywistości i udawaniu, że wszystko funkcjonuje bez zarzutu, że nic nie wymaga poprawy... jak zatem udoskonalać formację skoro nie przyjmuje się merytorycznej krytyki z pierwszej ręki?
 
Ostatnia edycja:
Uzasadnienie żywcem przeniesione z "brodatego" dowcipu o argumencie
niedźwiedzia dla pobicia zajączka: >>bo wiesz Zając - masz "kijową"* czapeczkę<< ...
 
Obawiam się Panie Przewodniczący, że bazując na sprawdzonych wzorcach, zostanie Pan wygumkowany z tego zdjęcia, albo wklei się tam twarz jakiegoś "Misiewicza" :)
 
Panie Przewodniczący chyba nikt z nas nie ogarnia.
Premier mówi że to fake newsy, myślę że zaraz poleci komunikat z mf że niepokoje w SCS i KAS to też takie tam plotki, ponieważ resort robił sondaż i wszyscy są happy:p
 
Do góry