To jak to teraz jest w Polsce? To pytanie do Premiera.

1613509549349.png
POMOCY, bo nie ogarniam? Premier spotyka się ze mną dwa razy i wsłuchuje z uwagą, konstruktywnie rozmawiamy, KAS - nieznacznie wprawdzie, ale jednak jest poprawiany, a DIAS OPO zwalnia za to ze służby-foto po zgłoszeniu błędów w projekcie ustawy o KAS, za które DIAS w Opolu dzisiaj uzasadnia zwolnienie ze służby!!!
Na moim facebooku zadałem pytanie Premierowi. Jak działać??? To może Zw. Zawodowy zgłaszać krytyczne uwagi do projektu ustawy, czy nie? Jak to jest teraz w Polsce? UDOSTĘPNIAJCIE!


 
Ostatnia edycja:
Według tej pokrętnej logiki zachowanie etosu funkcjonariusza ma polegać na zakłamywaniu rzeczywistości i udawaniu, że wszystko funkcjonuje bez zarzutu, że nic nie wymaga poprawy. Czy tak ma wyglądać działalność ZZ? Czy etos zobowiązuje też do zeznania nieprawdy pod przysięgą na komisji ds. wyłudzeń VAT? Dla dobrego wizerunku SC oczywiście. Udostępniajcie gdzie się da.
 
Uzasadnienie żywcem przeniesione z "brodatego" dowcipu o argumencie
niedźwiedzia dla pobicia zajączka: >>bo wiesz Zając - masz "kijową"* czapeczkę<< ...
 
Obawiam się Panie Przewodniczący, że bazując na sprawdzonych wzorcach, zostanie Pan wygumkowany z tego zdjęcia, albo wklei się tam twarz jakiegoś "Misiewicza" :)
 
Panie Przewodniczący chyba nikt z nas nie ogarnia.
Premier mówi że to fake newsy, myślę że zaraz poleci komunikat z mf że niepokoje w SCS i KAS to też takie tam plotki, ponieważ resort robił sondaż i wszyscy są happy:p
 
Do góry