Świąteczna oferta kredytowa dla funkcjonariuszy i pracowników KAS

1575581191143.png
 

Komentarze

Oferta specjalna, kierowana do konkretnego odbiorcy powinna być faktycznie preferencyjna.
Na rynku bankowym są lepsze oferty (zwłaszcza przy krótszych okresach spłaty gdzie prowizja ma duże znaczenie) więc wg mnie taka propozycja jest troche niepoważna.
Oprocentowanie nawet w miarę korzystne, ale prowizja za wysoka i przemilczana, trzeba ją sobie wyliczyć na podstawie podanego przykładu.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za wszystkie uwagi przedstawione powyżej. Postaram się do części z nich odnieść.

Bardzo słuszne zastrzeżenie dotyczy wariantu kredytu gotówkowego dla krótkich okresów kredytowania, wówczas bardzo ważnym parametrem jest prowizja. W ulotce nie było możliwe zawarcie wszystkich dostępnych ofert, jednak mamy możliwość zaproponowania również wariantu kredytu z prowizją na poziomie 0 %, oczywiście bez obowiązkowego ubezpieczenia. Jest to jednak oferta atrakcyjna tylko dla krótkich okresów kredytowania, stąd w ulotce zawarte są parametry bardziej popularnej propozycji.


Drugim poruszonym aspektem jest RRSO, oczywiście jest to bardzo ważny wskaźnik, jednak uzależniony od bardzo wielu czynników. Nasza propozycja zaczyna się od kwoty 20 000 zł i dla takiego wariantu przygotowany jest przykład RRSO. Na rynku oczywiście możemy znaleźć oprócz kredytów ratalnych z 0 % RRSO, także limitowane oferty z RRSO na poziomie niższym od przykładu z ulotki. Najczęściej dotyczą one jednak ograniczonych kwot(poniżej 20 000 zł), okresów lub wyselekcjonowanych klientów.
 
Rrso 7,89 20000zł na 60 mcy

Normalna a nie preferencyjna oferta

Tyle że zostałem poddany normalnej ocenie zdolności kredytowej

To liczyĺbym, że superoferta zbiorowa zjechałaby rrso poniżej 7,5
 
Do góry