Sprawy "wygaszonych"

ZZ Celnicy PL zaprasza wszystkich "wygaszonych" przez KAS do korzystania z forum dyskusyjnego na http://www.celnicy-wygaszeni.pl/ gdzie w jednym miejscu i bez podejmowania innych tematów są prowadzone dyskusje w przedmiocie zagadnień, które Was dotyczą i najbardziej interesują. Tematy te są i będą kontynuowane zarówno na niniejszej stronie, jak i na wyżej wskazanej. Zapraszajcie wszystkich zainteresowanych.
DIAS różnie traktują "wygaszonych" funkcjonariuszy. Przedstawiają propozycje pracy albo innych zwalniają z etapów postępowania kwalifikacyjnego, innych nie zwalniają i odrzucają na etapie rozmowy kwalifikacyjnej, jeszcze inni otrzymują propozycje służby bez nakazu sądowego. Funkcjonariusze, członkowie związku, którzy otrzymali propozycję pracy, jeśli mają wątpliwości jak się zachować, prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio z przewodniczącym. Przewodniczący także jest "wygaszony" i zna orzecznictwo oraz możliwości działania. Porozmawiamy i skorzystamy w razie konieczności z pomocy adwokata.

Informujemy także, że w dniu 17.01. o godz. 9:40 w WSA Warszawa w sali F odbędzie się pierwsza rozprawa, na której sąd merytorycznie rozpatrzy decyzję zwalniającą funkcjonariusza, który nie otrzymał propozycji do KAS. Każdy chętny może wziąć udział w posiedzeniu sądu.
 
Ostatnia edycja:

Komentarze

Do góry