• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Spotkanie w MF 13.01.-KOMUNIKAT!

Nie tylko komitet, jakiś jeszcze inny twór którego nazwy nawet nie zapamiętałem też spamuje jakie to działania podjął już dawno a inni (ZZ) chcą się teraz podpiąć pod sukces ws podwyżek. Hiah .....

1579027631887.jpeg

O klubie "Wesołego Ludwiczka" to nawet nie ma pisać, ideo-onanista o wielu nickach nakręca naiwniaków którzy tam czytają ten szlam jak to zła konkturencja chce źle zrobić im najbardziejszym kasowym pomazańcom.
 
Warunek 5-lat zadań policyjnych powinien zostać zniesiony. Funk SC/SCS nie powinni być dyskryminowani względem innych służb.
MF wskazało który zz jest przeciw powrotowi do munduru ucywilnionych? Czy to może zagranie „wiem ale nie powiem”…
 
Wcześniej też jakiś ministerek chwalił funkcjonariuszy oc granicznych za służbę i obiecywał większe ostatnie nagrody, a w IAS Lublin skonczylo sie jak zwykle...
 
Wcześniej też jakiś ministerek chwalił funkcjonariuszy oc granicznych za służbę i obiecywał większe ostatnie nagrody, a w IAS Lublin skonczylo sie jak zwykle...
Obecnie sprawa IAS Lublin i funkcjonariuszy z tej IAS, głównie granica, została przez nas bardzo mocno postawiona
To spowodowało już działania Parlamentarzystów i kierownictwa KAS i IAS Lublin i innych czynników.
Nie odpuszczajmy. A ja dziękuję Wam za wsparcie, szczególnie w okresie przedświątecznym i po Świętach. Otrzymałem wtedy od Was liczne sygnały, że jesteście w gotowości do działania i to było bardzo konkretne i odniosło skutek. Mam sygnały, że sprawa Waszych uposażeń nie zostanie zamieciona pod dywan. Do tego dopuścić nie możemy. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
 
Back
Do góry