Spotkanie w MF 13.01.-KOMUNIKAT!

Publikujemy Komunikat ZZ Celnicy PL ze spotkania, które odbyło się w Ministerstwie Finansów z kierownictwem KAS w dniu 13.01.2020r.
 

Attachments

Komentarze

Zarząd ze p. Sławomirem robi mnóstwo dobrej roboty ! Brawo za umiejętne prowadzenie negocjacji, choć wiadomo,że łatwo nie ma. Kropla drąży skałę !
 
Czy ZZ Celnicy może wysyłać swoje komunikaty po całym KAS jak robi to komitet?ostatnio wzięło im się na aktywność w wysyłaniu e-maili.
 
Zgłoś się do przew twojego koła, przekaż adres i wszystko będziesz dostawał.

O ile jesteś członkiem celnicy.pl.
Jestem członkiem chodzi mi o to że komitet wysyła każdemu bez wyjątku w IAS Rzeszów na skrzynki swoje stanowisko w sprawie podwyżek podkreślając swoje zasługi dla ogółu co jest wkurzające.
 
Nie tylko komitet, jakiś jeszcze inny twór którego nazwy nawet nie zapamiętałem też spamuje jakie to działania podjął już dawno a inni (ZZ) chcą się teraz podpiąć pod sukces ws podwyżek. Hiah .....

1579027631887.jpeg

O klubie "Wesołego Ludwiczka" to nawet nie ma pisać, ideo-onanista o wielu nickach nakręca naiwniaków którzy tam czytają ten szlam jak to zła konkturencja chce źle zrobić im najbardziejszym kasowym pomazańcom.
 
Warunek 5-lat zadań policyjnych powinien zostać zniesiony. Funk SC/SCS nie powinni być dyskryminowani względem innych służb.
MF wskazało który zz jest przeciw powrotowi do munduru ucywilnionych? Czy to może zagranie „wiem ale nie powiem”…
 
Wcześniej też jakiś ministerek chwalił funkcjonariuszy oc granicznych za służbę i obiecywał większe ostatnie nagrody, a w IAS Lublin skonczylo sie jak zwykle...
 
Wcześniej też jakiś ministerek chwalił funkcjonariuszy oc granicznych za służbę i obiecywał większe ostatnie nagrody, a w IAS Lublin skonczylo sie jak zwykle...
Obecnie sprawa IAS Lublin i funkcjonariuszy z tej IAS, głównie granica, została przez nas bardzo mocno postawiona
To spowodowało już działania Parlamentarzystów i kierownictwa KAS i IAS Lublin i innych czynników.
Nie odpuszczajmy. A ja dziękuję Wam za wsparcie, szczególnie w okresie przedświątecznym i po Świętach. Otrzymałem wtedy od Was liczne sygnały, że jesteście w gotowości do działania i to było bardzo konkretne i odniosło skutek. Mam sygnały, że sprawa Waszych uposażeń nie zostanie zamieciona pod dywan. Do tego dopuścić nie możemy. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
 
Do góry