• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Spotkanie w MF 05.06.

Publikujemy informację o spotkaniu w MF w dniu 05.06. o godz. 11:30.
Bezpośrednio po spotkaniu opublikujemy relację z jego przebiegu oraz ewentualny apel w sprawie terminu akcji ostrzegawczej w KAS. To oczywiście zależy od przebiegu spotkania i jego wyniku.
ZZ Celnicy PL podejmuje wiele tematów trapiących środowisko zawodowe, w tym dot. zgłoszonych postulatów, ale także szereg innych ważnych zagadnień.
 

Attachments

  • dot. pisma ZZ Celnicy 57.20 - spotkanie.pdf
    195,9 KB · Wyświetleń: 3 170
Spotkanie będzie wyglądało w ten sposób:
Sławek: mamy tutaj wiele postulatów drażniących środowisko coś tam coś tam podwyżki, awanse
Kierownictwo MF i KAS: tak tak przyglądamy się sprawie, podwyżki zostały puszczone, obserwujemy sytuacje na bieżąco razem z dyrektorami izb.

nie róbcie już idiotów z funkcjonariuszy.
 
Należy poruszyć temat decyzji zwalniających funkcjonariuszy ktorzy nie otrzymali propozycji w 2017 roku. Obecnie na podstawie wniosków byłych funkcjonariuszy i wyroków sądowych dyrektorzy wydają decyzje wypisując w uzasadnieniach totalne bzdury, tak aby tylko dopiąć swego tj. wydać decyzję zwalniającą. MF bez zastanowienia podtrzymuje brednie dyrektorów. W mało której decyzji dyrektorzy odnoszą się do przesłanek zwolnienia określonych w 165 ust 7 ustawy wprowadzającej. Tam gdzie nie maja się czego przyczepić uzasadniają zwolnienie potrzebami kadrowymi. Warto by szefowa miała jakąś wiedzę na ten temat chyba, że ją ma ale jest rozkaz zajeb...ć

Ależ proszę Cię miano Szefowej to dla tej Pani aż nadto wysokie wyróżnienie , po tym co napisała 03.06 w sprawie naszych podwyżek .... Pani Rzeczkowska to dno .
 
Ostatnia edycja:
COŚ mi świta, szefowa SKAS w końcu, mam nadzieję, skumała....
KP/upadły,,,,nie ma już wsparcia w ROBACZKACH i szuka <nareszcie> godnego partnera do UZGODNIEŃ,,,
czyli ma wolę ....wypłacić CAŁOŚĆ do 27 czerwca.....ale pewnie coś za coś,
może jednak potrzebuje <podpowiedzi> i wsparcia od dołu,,,,
TO JE DAJMY,,, ale warunek j.w.😇😇, spokój kosztuje,
ale może warto spróbować i dać sygnał QUO VADIS i KP uszy w dół:unsure::unsure:
P.S. KTOŚ obiecał zasiłek za niepracowanie 1400 przez 3miechy, więc środki jednak są...:unsure:,
czyżby te przerzucone po kompromitacji KP.(n)(n)BO WZROSTU wpływów do budżetu to raczej chwilowo nie ma.

Po komunikacie z 03.06 Twoje słowa poddaje w wątpliwość . Co ona niby miała skumać ??
Ona skumała tylko tyle do tej pory , że KP dało jej zielone światło żeby wydymać na podwyżkach całe KAS .
Bo nierobom trzeba dać żeby wierny elektorat PiS złożony z darmozjadów których przyzwyczajono do rozdawnictwa trwał przy nich wiernie do końca . A reszta wg "posła" Kaczyńskiego to chamska hołota .
 
Publikujemy informację o spotkaniu w MF w dniu 05.06. o godz. 11:30.
Bezpośrednio po spotkaniu opublikujemy relację z jego przebiegu oraz ewentualny apel w sprawie terminu akcji ostrzegawczej w KAS. To oczywiście zależy od przebiegu spotkania i jego wyniku.
ZZ Celnicy PL podejmuje wiele tematów trapiących środowisko zawodowe, w tym dot. zgłoszonych postulatów, ale także szereg innych ważnych zagadnień.
POWODZENIA(y)(y)
 
Skoro mamy komunikat o spotkaniu to znaczy, że zaproszenie szefowej zostało przyjęte.
Trzymam kciuki za Sławka i nie wątpię w jego stanowczość. Nasz Przewodniczący nie ma żadnych obciążeń, zobowiązać i długu wdzięczności wobec MF (wręcz przeciwnie) i nie podpisze każdego świstka podsuniętego przez SKAS, tak jak KU
Chyba nie zauważyłeś - napisałem, że brak zgody Sławka na byle "ustawki", jest oczywisty!
Bądź więc łaskaw nie sugerować moich wątpliwości ani błędnej interpretacji moich uwag,
które z pewnością Sławek zrozumiał właściwie ...
 
Ależ proszę Cię miano Szefowej to dla tej Pani ...
...
Po komunikacie z 03.06 ...
...
Pomijając podstawową słuszność Twojej opinii, a także rażący błąd w podanym nazwisku,
to powyżej stanowczo przekraczasz w słowach akceptowalne granice wypowiedzi wobec
osób publicznych - zwłaszcza przełożonej.
Dla przyzwoitości i dobra opinii o naszym środowisku, lepiej skoryguj te posty ...
 
Pomijając podstawową słuszność Twojej opinii, a także rażący błąd w podanym nazwisku,
to powyżej stanowczo przekraczasz w słowach akceptowalne granice wypowiedzi wobec
osób publicznych - zwłaszcza przełożonej.
Dla przyzwoitości i dobra opinii o naszym środowisku, lepiej skoryguj te posty ...
Jestem tego samego zdania co @cat, powinieneś skorygować swoje posty, nie możemy na tym forum nikogo obrażać, zawsze możesz użyć normalnych słów krytyki, inwektywy można ominąć. :whistle:
PS. fakt przekręciłeś nazwisko - no chyba że specjalnie????:unsure:
 
Jestem tego samego zdania co @cat, powinieneś skorygować swoje posty, nie możemy na tym forum nikogo obrażać, zawsze możesz użyć normalnych słów krytyki, inwektywy można ominąć. :whistle:
PS. fakt przekręciłeś nazwisko - no chyba że specjalnie????:unsure:


Opinie tego kogoś o nicku "cat" mnie nie interesują , jakoś nie zauważyłem żeby napisał cokolwiek sensownego oprócz krytyki i pouczania innych . Dobry wujek się znalazł co chowie głowę w piasek . Interesuje mnie ostra i bezkompromisowa merytoryczna dyskusja na tematy służbowe bez owijania w bawełne a nie pierdolety i cackanie się z kłamcami i oszustami . Jeśli jesteście tacy potulni to może zmieńcie forum np o daniach kuchni śródziemnomorskiej lub brazylijskiej kawie .
 
Opinie tego kogoś o nicku "cat" mnie nie interesują , jakoś nie zauważyłem żeby napisał cokolwiek sensownego oprócz krytyki i pouczania innych . Dobry wujek się znalazł co chowie głowę w piasek . Interesuje mnie ostra i bezkompromisowa merytoryczna dyskusja na tematy służbowe bez owijania w bawełne a nie pierdolety i cackanie się z kłamcami i oszustami . Jeśli jesteście tacy potulni to może zmieńcie forum np o daniach kuchni śródziemnomorskiej lub brazylijskiej kawie .
Moje opinie nie muszą cię interesować, zwłaszcza gdy poziom intelektu nie pozwala ci zauważyć
ich sensu.
Określanie granic "ostrości" dyskusji nie jest twoim prawem, lecz obowiązkiem spełnienia już
odgórnie określonych.
"Chowie", to się może u ciebie prosiaki w chlewiku, by "załatwić" pracę lub świadectwa szkół.

- Ala ma asa. As, to pies Ali ...
Bez odbioru !!
 
I kolejny raz przed rozmowami, jak w MF się grunt pali i srają ogniem wywlekają jakieś gówno:


Przy poprzednich negocjacjach z rok temu nie było podobnie ? I ciekawe czy to nie ta sama sprawa i ten sam temat ?
Propaganda z TVP Info. Zwróć uwagę, że zatrzymano byłego funkcjonariusza, sprawa jest pewnie stara. Chwytają za takie kwiatki, bo innych argumentów nie maja. Sławek na pewno sprawę zna i nie da się zaskoczyć.
 
Opinie tego kogoś o nicku "cat" mnie nie interesują , jakoś nie zauważyłem żeby napisał cokolwiek sensownego oprócz krytyki i pouczania innych . Dobry wujek się znalazł co chowie głowę w piasek . Interesuje mnie ostra i bezkompromisowa merytoryczna dyskusja na tematy służbowe bez owijania w bawełne a nie pierdolety i cackanie się z kłamcami i oszustami . Jeśli jesteście tacy potulni to może zmieńcie forum np o daniach kuchni śródziemnomorskiej lub brazylijskiej kawie .
Jak widać powyżej dla ciebie merytoryczna dydyskusja to obrzucanie swojego rozmówcy błotem. Gratuluję wysokiego EGO. Tlko uważaj bo jak spadniesz z tego swojego EGO na IQ to się jeszcze zabijesz.
 
Jak widać powyżej dla ciebie merytoryczna dydyskusja to obrzucanie swojego rozmówcy błotem. Gratuluję wysokiego EGO. Tlko uważaj bo jak spadniesz z tego swojego EGO na IQ to się jeszcze zabijesz.

Hanowi przypominam, że jeśli liczy na poważne traktowanie winien jest jeszcze przeprosiny tym, których bardzo nieładnie określaĺ w pierwszych swoich postach...
 
Back
Do góry