Spotkania ZZ Celnicy PL w IAS w Łodzi

KOLEŻANKI I KOLEDZY!

Nawiązując do spotkań jakie odbyły się w dniu 15 i 17.11.2022 r. w siedzibach UCS na ul. Lodowej i Ustronnej w IAS w Łodzi pragnę wszystkim serdecznie podziękować za liczne przybycie, konstruktywny przebieg naszych spotkań, rozmowy, wymianę poglądów i wszelkie zgłoszone uwagi.

Wszystkie zgłoszone tematy zostały już przekazane podczas spotkania dyrekcji IAS i zapewniam Was, że będą kontynuowane.

Niemniej, tak jak zaznaczyłem na spotkaniu, najlepiej jest i wtedy możemy osiągnąć największe efekty, gdy zorganizujecie się oddolnie np. w tych dwóch ww. lokalizacjach lub w komórkach organizacyjnych(wybór należy do Was), a także innych lokalizacjach i wybierzecie swoich przedstawicieli, którzy będą podejmowali przed przełożonymi na podstawie upoważnień Zarządu Zakładowej Organizacji Izbowej przy IAS w Łodzi wszelkie tematy, ważne z punktu widzenia Waszych spraw i specyfiki Waszych struktur.

Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy spotkać się i założyć Koło Związku(minimum 5 osób). Załączam niezbędny protokół wraz z listą obecności. Wydrukujcie jednak wcześniej deklarację członkowską i udostępnijcie wszystkim, podpiszcie i zbierzcie, tak aby stworzyć silne struktury. Następnie wyznaczcie datę na spotkanie i przeprowadźcie wybór wg załączonego protokołu.

Obiecujemy wszelką pomoc. Dzwońcie i piszcie proszę do Przewodniczącego Zarządu ZOI - Łukasza Obuchowskiego w razie jakichkolwiek pytań - tel: 42 616 25 24 i e-mail lukasz.obuchowski@mf.gov.pl

Zachęcam do analogicznych inicjatyw w innych Izbach. Służę pomocą wyrażając gotowość przyjazdu lub oddelegowania Przewodniczących ZOI w celu wsparcia inicjatyw założycielskich. Bierzmy oddolnie sprawy we własne ręce. To bardzo ważne i podstawa sukcesu.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za spotkania.

Pozdrawiam
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
 

Attachments

  • protokol-ustanawiajacy.doc
    96 KB · Wyświetleń: 82
  • deklaracja_IAS_elektroniczna_RODO.doc
    41,5 KB · Wyświetleń: 52
Do góry