• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Skarbówka przekazała skonfiskowany alkohol na walkę z koronawirusem

"Skarbówka przekazała skonfiskowany alkohol na walkę z koronawirusem"
"Krajowa Administracja Skarbowa przekazała kolejną partię skonfiskowanego alkoholu na potrzeby dezynfekcji przy walce z koronawirusem - poinformowała w piątek rzecznik szefa KAS Anita Wielanek. -ZNOWU SKARBÓWKA KAS SKONFISKOWAŁA - TAK TWIERDZI RZECZNIK SZEFA KAS-:mad::mad::mad::mad::mad:
 
Ostatnia edycja:
Co ta kobicina wie o SCS?
Możemy wprowadzić dobre praktyki w SCS. Za każdym razem niech ZZ wystosowuje pismo z żadaniem/wnioskiem o sprostowanie do MF-u. Dodatkowo do wiadomości głównych mediów z prośbą o niepowielanie błędnych informacji. W piśmie zawrzeć wyrażenia ustawowe, może się w końcu douczą niektórzy.

Coś na podobieństwa akcji "polskie obozy śmierci".
Społeczeństwo trzeba edukować.

A pismo nie byłoby pracochłonne, bo wzór byłby uniwersalny.
 
I kolejne "Podkarpacki KAS".
CO TO JEST!?

Czy MF-owi słowa grzęzną w ustach jak ma wypowiedzieć SŁUŻBA CELNO-SKARBOWA?

Akcja tego typu jest konieczna, bo tracimy własną tożsamość wypracowaną przez lata ciężkiej służby!
 
@Lama to jest niestety "standard" PR-owców tej firmy każde województwo ma swój kas, :O ja z tego się śmieję jak czytam takie kalectwo. Propaganda ponad wszystko oni chyba wychodzą z założenia że nikt tego nie czyta a zatwierdzone, wklejone, opublikowane i gwiazdka do zaj*****ści .
 
Stanowczo popieram, i po raz kolejny proszę ZG aby mocniej zainteresował się tematem. Skoro mf brzydzi sie fscs to zròbmy coś sami. Jestem gotòw się zaangażować, bo mam dość bycia nazywanym pracownikiem kas.
 
Witam
Też czuję się zniesławiony i obrażony przez rzecznika IAS Rzeszów. Kto służy na granicy w Korczowej. Funkcjonariusze Służby Celno Skarbowej !!!!!
Pani rzecznik to Celnik - proponuje dyscyplinarkę z nie dbanie o wizerunek Funkcjonariusza Służby Celno - Skarbowej - chyba że dziennikarz przeinaczył jej wypowiedz.
Pan dyrektor IAS to Celnik - proponuję dymisję z nie dbanie o wizerunek Funkcjonariusza Służby Celno - Skarbowej - chyba że dziennikarz zawinił w takim przypadku Dyrektor powinien żądać sprostowań i przeprosin od redukcji która łamie prawo.

Proponuję aby ZG ZZ Celnicy zażądał od naszej szefowej Pani Magdaleny Rzeczkowskiej aby zdyscyplinował wszystkich dyrektorów , rzeczników prasowych do stosowania zgodnej z prawem nomenklatury i bez względnego karania odstępstw

Zdrowia
 
Ja mam takie przeczucie że za nasze krzywdy A przegra wybory , wstyd oni do nas się nie przyznają pracć munduru nie bede chyba az do emerutury syf i wstyd:) O tym trzeba pisac nawet za granicą na czym się da
 
Back
Do góry