• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

SENAT-APEL DO FUNKCJONARIUSZY!

Koleżanki i Koledzy! Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej

W związku z przesunięciem posiedzenia Senatu RP, które rozpoczyna się od dnia 11 sierpnia 2020r. przedłużamy akcję wysyłania korespondencji do Senatorów do dnia 10.08.2020r.

Na tym posiedzeniu będzie rozpatrywana ustawa o szczególnych rozwiązaniach dotyczących wsparcia służb mundurowych nadzorowanych przez ministra właściwego do spraw wewnętrznych, o zmianie ustawy o Służbie Więziennej oraz niektórych innych ustaw (druk senacki nr 166 i 166A, druki sejmowe nr 432, 493 i 493-A), czyli kwestia DODATKÓW MOTYWACYJNYCH PO 28,5 i 25 latach służby.

Zwracam się z prośbą, aby rozesłać niniejszą informację do jak największej liczby funkcjonariuszy z apelem o to, aby każdy funkcjonariusz przesłał maila do Senatorów o mniej więcej takiej treści:

"Szanowny Panie Senatorze

Jako funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej zwracam się z uprzejmą prośbą o zgłoszenie poprawek do ustawy o szczególnych rozwiązaniach dotyczących wsparcia służb mundurowych nadzorowanych przez ministra właściwego do spraw wewnętrznych, o zmianie ustawy o Służbie Więziennej oraz niektórych innych ustaw (druk senacki nr 166 i 166A, druki sejmowe nr 432, 493 i 493-A), które załączam.

Chodzi o dopisanie Służby Celno-Skarbowej. Skrótowe uzasadnienie załączam w przedłożonej poprawce.

Z Poważaniem
..."


Adresy e-mail do Senatorów można pobrać tutaj https://www.senat.gov.pl/sklad/senatorowie/

Proszę, by każdy wysłał co najmniej kilka maili, do kilku Senatorów, jednak możliwie każdy jak najwięcej. Proszę wybierać Senatorów ze swojego regionu, ale także szerzej, wg. własnego uznania.
Powodzenia!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
 

Attachments

  • Pismo Ministra Finans -w do Rady ministr -w (RM-10-48-20).pdf
    219,3 KB · Wyświetleń: 659
  • celnicy79-1-20-wniosek do Marszałka Senatu dodatki.pdf
    220,5 KB · Wyświetleń: 580
  • Senat poprawka druk 166 i 166a.doc
    66 KB · Wyświetleń: 628
Ostatnia edycja:
Ja też wysłałem tylko zamieniłem wszędzie tam gdzie była służba celno skarbowa napisałem Służba Celna. Oni i tak tego nie ogarniają a min. Wąsik ani razu na komisji nie użył nazwy służba celno skarbowa tylko Służba Celna.
 
W związku z przesunięciem obrad Senatu akcja trwa do 10.08.
Zmieniłem też już treść apelu.
Dziękuję za działania. Akcja już przynosi pewne efekty, nie tylko w Senacie.
Ważne, by Senat uwzględnił funkcjonariuszy SCS.
Niech potem Sejm i większość parlamentarna ma problem.
Funkcjonariusze w każdym razie będą pamiętać.
 
Back
Do góry