Rzeczpospolita poinformowała o złożeniu aktu oskarżenia w sprawie mianowań

W dniu 12.01.2010r. Rzeczpospolita poinformowała o złożeniu do Sądu aktu oskarżenia w sprawie mianowań funkcjonariuszy na stopnie służbowe na podstawie art.223 ustawy o SC.
Wg Ministerstwa Finansów świadczy to o braku woli do rozmów przy stole o procesie mianowań. Jak jednak wiadomo MF nie zamierza w rzeczywistości prowadzić dialogu w tej sprawie.
 

Attachments

Komentarze

Apel do wszystkich celników! Zapis godny wpisu do Kodeksu Etyki SSC. Ewenement na skalę światową jak i wartościowanie.
Zgodnie z poleceniem SSC , patrz "Rzeczpospolita", w momencie przekazania łapówki, celnik zgłaszający sprawę do prokuratury oznacza wg Jacka Kapicy, że tu cytuję polecenie "...nie chce prowadzić konstruktywnego dialogu przy stole, ale jedynie toczyć spór na sali sądowej. -g.L ..."
 
Referaty dochodzeniowo Śledcze w związku z "kapizacją" prawa,oraz procesem wartościowania (dostaliście co Wam się dawno należało), patrz publikacja "Nowego rozporządzenia " MF ogłoszoną w "Rzeczpospolitej" Nr .. z dn.... , każda sprawa skierowana do prokuratury to "... Według Ministerstwa Finansów kierowanie prywatnego aktu oskarżenia świadczy o tym, że związek nie chce prowadzić konstruktywnego dialogu przy stole, ale jedynie toczyć spór na sali sądowej. -g.L..." czytaj nie "związek" a "referat".
 
Jak podają media aktualnie Pan JK jest niedostępny ponieważ od 2 mięsięcy przebywa na Zasadniczym Kursie Celnym zgłębiając meandry pojęcia " przed dniem" oraz " w "dniu wejścia ustawy". Dotychczas nie opanował zgłębianej wiedzy.
 
Do góry