• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7466 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

RPO - kwestia art.41

Sprawa waloryzacji uposażeń służb mundurowych w 2023 r. Wystąpienie do MSWiA​

 
1718980586590.png
 
Zamiast lajkow piszcie do jh mysle ze trzeba nacisku bo nie wiem czy konstruktywny pomysl jest wystarczajacy
Jak wiesz, ja już do niej nie napiszę, bo nie mam umocowania związkowego! Inicjatywa zacna.

Macie Panowie chyba problem ze zdrowiem.

Już nie raz pisałem, że trzeba wyczerpać wcześniej inne prawne możliwości. Nie wchodząc w szczegóły.

Zatem teraz powyższy komentarz deko walący w boskość własną.

Koledzy, do sądu to się poszło? - Bo może tu leży przyczyna tego wzmożenia?

Czy może macie zamiar uwalić tą ścieżkę przedwczesnym pseudodziałaniem?
 
Czy to prawda, że zmieniły się władze ZZ Celnicy.pl?
 
Macie Panowie chyba problem ze zdrowiem.

Już nie raz pisałem, że trzeba wyczerpać wcześniej inne prawne możliwości. Nie wchodząc w szczegóły.

Zatem teraz powyższy komentarz deko walący w boskość własną.

Koledzy, do sądu to się poszło? - Bo może tu leży przyczyna tego wzmożenia?

Czy może macie zamiar uwalić tą ścieżkę przedwczesnym pseudodziałaniem?
...
 
No niestety zarzad nie raczyl bawet negatywnie sie ustisunkowac tym bardxiej ze jak wudac list byl orzeslany riwnuez na biorko jh.
Zas w to miejsce wyciagnol jak krolik z kapelusza kasacje nadzwyczajna rpo. Cis co do czego rpo hest uprawniony. A ke nie jest zobiwuazamy. Cos na co rpo ma zdaje sie 5 kat w sytuacji gdy hesli ktos pohdzue hedynie ta droga to straci terminy do tsue i do tk w sjargach indywudualnych. Co wiecej jesli ten ktos pojdxie drofa tk to jak mi sie wydajw przedmiotiwa jasacja nie bedzue miaka jakuegi kolwiek zbaczenia. Tym bardxiej hezeli kti kolwiek jsk mi sie wtdaje z uprawnionych 20 000 pojdzue droga tk. Zz moze oczywiscie w drid'e di tk pomoc. Jak widac chyba niechce. Po owixacg poznamy. Niemniej hednak jesli uda nam sie tam wtskac to jak to sie mowi cnote straca a rubelja nie zarobia. Mize rylko jako formacha niw prztsoarzajaca klopotow wkadzy. No ale jak taja formacha na wakczyc skutexznis jak klopotow niechce przysoarzac. Nie orzecze ze czasami cia osiaga. Ale pojazuje ze czasami jako grupa mozba sie ze swoimi dorawami xnakezc piza zainteresiwaniami swojego zwuazku. W takim zwuazku chcecie byc?
 
No niestety zarzad nie raczyl bawet negatywnie sie ustisunkowac tym bardxiej ze jak wudac list byl orzeslany riwnuez na biorko jh.
Zas w to miejsce wyciagnol jak krolik z kapelusza kasacje nadzwyczajna rpo. Cis co do czego rpo hest uprawniony. A ke nie jest zobiwuazamy. Cos na co rpo ma zdaje sie 5 kat w sytuacji gdy hesli ktos pohdzue hedynie ta droga to straci terminy do tsue i do tk w sjargach indywudualnych. Co wiecej jesli ten ktos pojdxie drofa tk to jak mi sie wydajw przedmiotiwa jasacja nie bedzue miaka jakuegi kolwiek zbaczenia. Tym bardxiej hezeli kti kolwiek jsk mi sie wtdaje z uprawnionych 20 000 pojdzue droga tk. Zz moze oczywiscie w drid'e di tk pomoc. Jak widac chyba niechce. Po owixacg poznamy. Niemniej hednak jesli uda nam sie tam wtskac to jak to sie mowi cnote straca a rubelja nie zarobia. Mize rylko jako formacha niw prztsoarzajaca klopotow wkadzy. No ale jak taja formacha na wakczyc skutexznis jak klopotow niechce przysoarzac. Nie orzecze ze czasami cia osiaga. Ale pojazuje ze czasami jako grupa mozba sie ze swoimi dorawami xnakezc piza zainteresiwaniami swojego zwuazku. W takim zwuazku chcecie byc?

Proponuję rozsądne działanie:


Ewentualne powodzenie to również szansa dla wszystkich biernych, którzy nie poszli do sądu ws. 41/2023.
 
No niestety zarzad nie raczyl bawet negatywnie sie ustisunkowac tym bardxiej ze jak wudac list byl orzeslany riwnuez na biorko jh.
Zas w to miejsce wyciagnol jak krolik z kapelusza kasacje nadzwyczajna rpo. Cis co do czego rpo hest uprawniony. A ke nie jest zobiwuazamy. Cos na co rpo ma zdaje sie 5 kat w sytuacji gdy hesli ktos pohdzue hedynie ta droga to straci terminy do tsue i do tk w sjargach indywudualnych. Co wiecej jesli ten ktos pojdxie drofa tk to jak mi sie wydajw przedmiotiwa jasacja nie bedzue miaka jakuegi kolwiek zbaczenia. Tym bardxiej hezeli kti kolwiek jsk mi sie wtdaje z uprawnionych 20 000 pojdzue droga tk. Zz moze oczywiscie w drid'e di tk pomoc. Jak widac chyba niechce. Po owixacg poznamy. Niemniej hednak jesli uda nam sie tam wtskac to jak to sie mowi cnote straca a rubelja nie zarobia. Mize rylko jako formacha niw prztsoarzajaca klopotow wkadzy. No ale jak taja formacha na wakczyc skutexznis jak klopotow niechce przysoarzac. Nie orzecze ze czasami cia osiaga. Ale pojazuje ze czasami jako grupa mozba sie ze swoimi dorawami xnakezc piza zainteresiwaniami swojego zwuazku. W takim zwuazku chcecie byc?
wmordeczkę musze przestac pisać na komórce
 
Back
Do góry