Rola liderów Związków Zawodowych w procesie "konsultacji" aktów prawnych.

Federacja ZZSC wyjaśnia zaistniałe "nieporozumienie". Przy okazji informuje o roli członków Zarządu Zrzeszenia ZZSC jaką wg autora pisma mieli odegrać podczas spotkań w sprawie wartościowania.

Dla niewtajemniczonych należy wyjaśnić, że związkowiec, członek Zarządu Kolega Marek jest kierownikiem Referatu Kontroli Przedsiębiorców.

Ponadto:
Wg informacji od celników z IC Biała Podlaska ciekawie kształtuje się także rozkład stanowisk eksperckich w Referatach Kontroli Przedsiębiorców w IC BP.

I tak w:
UC BP, gdzie kierownikiem jest aktywny działacz związkowy - jest 11 etatów i 6 stanowisk eksperckich
UC Lublin - 18 etatów i 1 stanowisko eksperckie
UC Zamość - 2 stanowiska eksperckie.

A ilu ekspertów jest w Waszych Referatach Kontroli Przedsiębiorców? Czy jest gdzieś w Polsce tak doceniony, nieliczny w sumie Referat Kontroli Przedsiębiorców?
Wnioski nasuwają się same.

http://zz.celnicy.pl/tekst-508.html
 

Komentarze

Ta liczba ekspertów to jedynie walka ludzi tam pracujących właśnie z zarzadzającym. Nie rozumiem dlaczego ktoś jest tak złośliwy . Jeżeli nie znacie prawdy to nie piszcie idiotyzmów.
 
6 ekspertów Panie Sławku na 12 osób w referacie ale ta ilośc stanowisk jest zgodna z zadaniami wynikającymi z rozporządzenia i czasochłonnością przewidzianą w programie"sowa"Pozdrawiam
 
Co mają powiedzieć funkcjonariusze z RKP z UC Lublin(18 osób) i Zamość(nie wiem ile osób)? Czy to czasem nie ich kosztem, wzmocniono RKP UC BP?
 
Zapewniam nie ich kosztem a winę za to ponoszą ich kierownicy, którzy mogli zwartościowac ich stanowiska znacznie wyżej ale cytat:"po co tak jest dobrze"
Myślę, że najpierw Pan powinien sprawdzic te doniesienia na gruncie a dopiero później wydawac opinie bo przecież wszystkich chyba zależy na prawdzie i sprawiedliwości.!?
 
Do góry