Rocznica polisy -Grupowe Ubezpieczenie na Życie dla Funkcjonariuszy i Pracowników KAS ich współmałżonków, konkubentów oraz pełnoletnich dzieci

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającą się rocznicą polisy w Programie Grupowego Ubezpieczenia na Życie dla Funkcjonariuszy i Pracowników Krajowej Administracji Skarbowej ich współmałżonków, konkubentów oraz pełnoletnich dzieci przypadającą na dzień 1 czerwca 2020 roku informujemy o możliwości zmiany wariantu ubezpieczenia.

Zmiana wariantu możliwa jest tylko raz w roku w rocznicę polisy.

Przy zmianie wariantu obowiązuje karencja do różnicy wysokości świadczeń względem wariantu obecnie obowiązującego.

Członkowie rodzin mogą wybierać warianty ze składkami 36 i 47 zł.

W załączeniu przekazujemy Państwu ulotkę z zakresem ubezpieczenia, Ogólne Warunki Ubezpieczenia oraz formularz zmiany wymagany do uzupełnienia przy zmianie wysokości składki. Formularz zmiany oraz Upoważnienie do potrącania składek należy przesłać do osób obsługujących w Państwach Izbach w terminie uzgodnionym z osobami obsługującymi.

Ubezpieczeni, którzy nie zmieniają wariantów, nie wysyłają żadnej informacji ani zgłoszenia, składka i zakres pozostaje bez zmiany.

Przypominamy, że ubezpieczeni w Generali, którzy są członkami ZZ Celnicy PL po przejściu na emeryturę lub rentę mogą kontynuować ubezpieczenie na dotychczasowych warunkach.

Pozostali mogą wykupić ubezpieczenie dla emerytów/ rencistów/ byłych pracowników KAS.


Przed wysłaniem Formularza zmiany prosimy o kontakt z osobami obsługującymi w poszczególnych Izbach:

- IAS Białystok – Mirosława Józwowicz; miroslawa.jozwowicz@mf.gov.pl tel.: +48 85 869 61 47

- IAS Lublin – Wiesław Szot w.szot@op.pl

- IAS Katowice – Agnieszka Niedbalik agnieszka.niedbalik@mf.gov.pl tel.: +48 +48 32 207 62 03

- IAS Kielce – Małgorzata Stępień malgorzata.stepien8@mf.gov.pl tel. +48 41 364 26 94

- IAS Kraków – Maria Mrugała maria.mrugala@celnicy.pl tel. 668 380 349

- IAS Łódź – Magdalena Bakura magdalena.bakura@mf.gov.pl , Katarzyna Pluta katarzyna.pluta2@mf.gov.pl : tel. +48 42 254 72 38

- IAS Olsztyn – Beata Kozłowska beata.kozlowska5@mf.gov.pl tel. + 48 89 525 42 06

- IAS Opole – Ewa Wałkiewicz ewa.walkiewicz@mf.gov.pl tel.: +48 77 454 00 67 wew. 225

- IAS Przemyśl, Rzeszów – Paweł Wohner pawel.wohner@mf.gov.pl tel.: +48 16 676 44 82

- Oddział Celny w Świecku Lubuski Urząd Celno-Skarbowy w Gorzowie Wielkopolskim – Jadwiga Kruszyna jadwiga.kruszyna@mf.gov.pl tel. +48 95 750 73 04

- IAS Wrocław –; Wioletta Bąk wioletta.bak@mf.gov.pl , Katarzyna Gross katarzyna.gross@mf.gov.pl ,Irena Łatyszkiewicz irena.latyszkiewicz2@mf.gov.pl tel.: 71 365 25 66

- IAS Warszawa – Renata Grzechnik renata.grzechnik@mf.gov.pl Tel. 22 56 18 036 , Monika Rogulska monika.rogulska@mf.gov.pl Tel. 22 56 18 041

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt i pozostajemy do dyspozycji.

WDB SA ul. Migdałowa 4 lok. 28, 02-796 Warszawa

Tel.: 22 628 46 41, Tel. kom.: 885 390 800, 795 478 726 e-mail: ubezpieczeniakas@wdbsa.pl
 

Attachments

  • Formularz_zmian_Pracownika_CERTUM_CERTUM_Max_20150323-1.pdf
    161,7 KB · Wyświetleń: 408
  • OWU Generali Życie - WARIANTY I-VI.pdf
    742,7 KB · Wyświetleń: 509
  • Ulotka KAS_życie Generali.pdf
    653,4 KB · Wyświetleń: 710
Do góry