Przyspiesza dynamika zapisów do ZZ Celnicy PL

👍
Zdecydowanie przyspiesza w ostatnim czasie dynamika zapisów do ZZ Celnicy PL.
👍


Stan na 31.12.22 r. to 5578 członków, a w styczniu przybyło już nas kolejne 150 osób. SUPER!
💪
💪
💪


Rokrocznie odchodzi kilkuset naszych członków na emeryturę, w poprzednim roku może nawet 500, w tym podobnie. W Związku zostaje tylko część emerytów, co oznacza, że mimo odejść bardzo dużo zapisuje się, gdyż odnotowaliśmy wzrost od 30.06.2022 r. czyli w pół roku o blisko 1000 nowych członków ! Dziękujemy !

Jak nas informują nowi członkowie, pracownicy KAS i funkcjonariusze SCS widzą skuteczność naszego Związku i dlatego podejmują taką decyzję.
Razem możemy osiągnąć naprawdę wiele, już osiągnęliśmy, a przed nami kolejne wyzwania, naprawdę wielkie, ambitne projekty.

Liczymy i prosimy o Wasze zaangażowanie i wsparcie !

Dołącz do nas przez Platformę SORGA(link bezpośrednio do zapisów poniżej) lub jeśli wolisz wyślij tradycyjną deklarację, którą podpinamy w załączeniu.
 

Attachments

  • deklaracja_IAS_elektroniczna_RODO.doc
    41,5 KB · Wyświetleń: 115
Złożyłem deklarację, jestem również u Was - walczcie dla nas skarbowców o dodatki motywacyjne. Jest moc 👍 . Szacun. Ufam, a potem sprawdzę ...
Nie ważna jest nazwa związku, ważne czy ma pomysł i osiągnięcia. Nie wierzę w związki, które mają tylko populistyczne hasła i wylewają pomyje na innych. Koleżanki, koledzy z urzędów, nie wierzcie w piękne słowa, patrzcie na działania i efekty. Włączcie myślenie
 
Do góry