Propozycje zmian do projektu rozporządzenia w sprawie umundurowania funkcjonariuszy celnych

W związku z przekazaniem projektu z dnia 19 października 2010 rozporządzenia w sprawie umundurowania funkcjonariuszy celnych Związek Zawodowy Celnicy PL przedstawia niniejszym uwagi do projektu. Uwagi dotyczą głównie zachowania ekwiwalentu za niepobrane sorty, terminów użytkowania poszczególnych składników, wprowadzenia fasonów damskich niektórych składników umundurowania, dystynkcji na koszulki polo i czapki do ubioru polowego i specjalnego, wprowadzenia butów zimowych (w szczególności dla kobiet), ocieplenia do zimowego obuwia specjalnego i polowego, wprowadzenia dystynkcji do umundurowania starego typu, zmiany składu koszul, zmniejszenia naramienników w marynarce dla kobiet, zmiany koloru dystynkcji do ubioru specjalnego i inne. (...)
http://zz.celnicy.pl/tekst-511.html
 

Komentarze

Według mojej osoby ZZ powinien wnieść jakiś projekt SPECJALNEJ odznaki dla fc WZP, by mogli być oni lepiej rozpoznawalni wśród innych służb, jak np odznaka policyjna czy SG.
 
WZP ma czarne mundury to jeszcze mało ale nie marzy się odznaka jak w policji jak chcesz machać blacha to idź do policji albo SG. Ogólnie odznaki powinny być normalne a nie takie malutkie :) i mało zauważalne
 
Do góry