• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Projekt rozp.-wielokrotność kwoty bazowej

Pan Mateusz Morawiecki

Prezes Rady Ministrów


Szanowny Panie Premierze.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zainteresowanie przebiegiem prac i podpisanie projektu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie wielokrotności kwoty bazowej stanowiącej przeciętne uposażenie funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. (...)

Więcej w załączonym piśmie
 

Attachments

  • celnicy88-20-brak rozporządzenia wielokrotność.doc
    78 KB · Wyświetleń: 1 858
Jak wynika ze strony RCL dokument został już podpisany przez premiera Morawieckiego kwalifikowanym popisem elektronicznym jako rozporządzenie RM z dnia 26.08.2020.Teraz pozostaje nam tylko czekać na ukazanie się aktu w Dzienniku Ustaw.
 
Mówiąc prostym językiem: "SUKCES"
10 miesięcy procedować jednostronnicowe rozporządzenie. Brawo Pani Rzeczkowska, można pisać wniosek o nagrodę!
 
Dzisiaj ukazało się w Dz. U. pod pozycją 1563.
Skoro ukazało się w dzienniku ustaw / sprawdziłem / to pozostaje tylko czekać na wyrównanie emerytury i nową decyzję ZER / dla tych co przeszli na emerytury w 2020 roku /. Ciekawe tylko czy ZER z automatu przeliczy nam nową emeryturę / tak jak było w 2019r. / czy też każdy będzie musiał indywidualnie występować z wnioskiem o nowe przeliczenie?
 
Skoro ukazało się w dzienniku ustaw / sprawdziłem / to pozostaje tylko czekać na wyrównanie emerytury i nową decyzję ZER / dla tych co przeszli na emerytury w 2020 roku /. Ciekawe tylko czy ZER z automatu przeliczy nam nową emeryturę / tak jak było w 2019r. / czy też każdy będzie musiał indywidualnie występować z wnioskiem o nowe przeliczenie?
Przeliczą z automatu.
 
Nie wiem w jakim celu są podawane oczywiste informacje,linki wcześniej znane.
Czy w tym wątku był podany wcześniej link do tego rozporzadzenia?
NIE, to dlaczego piszesz o podawaniu linków wcześniej znanych.
Poczytaj część wpisów powyżej i pytania forumowiczów typu "Czy zmieniła sie kwota bazowa?". Jak widać nie dla wszystkich sprawa jest oczywista nie każdy ma pełną wiedzę.
Czy uważasz, ze podanie linku do konkretnego aktu prawnego, którego przeczytanie powinno rozwiać wszelkie wątpliwosci jest czymś złym?
A powiedz mi co wnosi do sprawy Twój wpis i co miał na celu?
 
Czy w tym wątku był podany wcześniej link do tego rozporzadzenia?
NIE, to dlaczego piszesz o podawaniu linków wcześniej znanych.
Poczytaj część wpisów powyżej i pytania forumowiczów typu "Czy zmieniła sie kwota bazowa?". Jak widać nie dla wszystkich sprawa jest oczywista nie każdy ma pełną wiedzę.
Czy uważasz, ze podanie linku do konkretnego aktu prawnego, którego przeczytanie powinno rozwiać wszelkie wątpliwosci jest czymś złym?
A powiedz mi co wnosi do sprawy Twój wpis i co miał na celu?
Szkoda zaśmiecać forum,
 
Bardzo dziękuję za info dot. Rozporzadzenia.
Rozporządzenie zawiera jednak wpis dot. Obowiązywania od 01.01
Strach był , że będzie obowiązywało dopiero od 09/2020
Dzięki temu będą musieli wyrównać od początku roku emke.
PJS zawsze na stanowisku . Pozdrawiam.
 
Back
Do góry