• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ponad tysiąc ciężarówek na przejściu w Koroszczynie.

Około 1,3 tys. ciężarówek stoi w kolejce do towarowego przejścia granicznego z Białorusią w Koroszczynie. Czas oczekiwania na wyjazd z Polski wynosi ok. 43 godzin - poinformował rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Lublinie Michał Deruś.
 
Pchi, cieniesy w tym koroszczynie…

wspolczuje tylko dojazdów tym co zostali w służbie. Jak sobie przypomnę jak jeszcze w grudniu ja przez taka kolejke dojeżdżałem.
 
Mam nadzieję że odprawy idą co raz wolniej po włosku i kolejka wkrótce będzie do Warszawy
A dlaczego masz taką nadzieję? Chciałbyś być jednym z takich kierowców? Bez łóżka, toalety, możliwości umycia się przez ok. 2 doby? Oni są po prostu w pracy aby zarobić na utrzymanie swoich rodzin. Rozumiem, że uważasz, że dobrze im tak skoro zaatakowali i masakrują Ukrainę. Nie przyszło ci jednak do głowy, że skoro stoją w kolejce w Koroszczynie, to chyba nie biorą udziału w agresji na Ukrainę?
 
A dlaczego masz taką nadzieję? Chciałbyś być jednym z takich kierowców? Bez łóżka, toalety, możliwości umycia się przez ok. 2 doby? Oni są po prostu w pracy aby zarobić na utrzymanie swoich rodzin. Rozumiem, że uważasz, że dobrze im tak skoro zaatakowali i masakrują Ukrainę. Nie przyszło ci jednak do głowy, że skoro stoją w kolejce w Koroszczynie, to chyba nie biorą udziału w agresji na Ukrainę?
Kolego - zapewniam Cię, iż aby zostać w Rosji lub Ukrainie kierowcą jeżdżącym na "zachód" nie wystarczy być tylko kierowcą - no kurczę myślałem że tak podstawową wiedzę to jednak funkcjonariusze obecnie mają :oops: ( no za czasów Służby Celnej wielu jednak taką wiedzę posiadało).
 
Kolego - zapewniam Cię, iż aby zostać w Rosji lub Ukrainie kierowcą jeżdżącym na "zachód" nie wystarczy być tylko kierowcą - no kurczę myślałem że tak podstawową wiedzę to jednak funkcjonariusze obecnie mają :oops: ( no za czasów Służby Celnej wielu jednak taką wiedzę posiadało).
No tak. A żeby w ogóle dostać paszport w kraju arabskim, afrykańskim, Chinach, Wenezueli, itp. to nie wystarczy być tylko turystą lub biznesmenem - czyż nie tak? A swoją drogą to gratuluję obejrzenia tylu filmów.
 
No tak. A żeby w ogóle dostać paszport w kraju arabskim, afrykańskim, Chinach, Wenezueli, itp. to nie wystarczy być tylko turystą lub biznesmenem - czyż nie tak? A swoją drogą to gratuluję obejrzenia tylu filmów.
Skoro uważasz że moja wiedza wynika z oglądania filmów to - po części masz rację - podpowiem Ci że jedynie dokumenty oglądam i nie mam ochoty i potrzeby uświadamiać na siłę nikogo.
 
Back
Do góry