PODZIĘKOWANIE

Uprzejmie informuję, że w ostatnich tygodniach wzrosła wyraźnie liczebność ZZ Celnicy PL. Deklarację członkowską złożyło ok. 20% nowych członków Związku.

Związek Zawodowy Celnicy PL zrzesza już funkcjonariuszy z każdej Izby Celnej.
ZZ Celnicy PL jest jednolitym ogólnopolskim Związkiem Zawodowym reprezentującym funkcjonariuszy ze wszystkich Izb Celnych. W SC funkcjonują wciąż federacje i zrzeszenia wielu Związków Zawodowych, m.in. Federacja ZZSC, która zrzesza funkcjonariuszy z 6 izb celnych oraz Zrzeszenie ZZSC, skupiające funkcjonariuszy z ok. 9 izb.

Do Związku Zawodowego Celnicy PL coraz chętniej zapisują się także funkcjonariusze z przejść granicznych. Mamy już członków na co najmniej 10-u przejściach granicznych na granicy wschodniej, oraz ponadto w dwóch portach morskich i trzech lotniczych.

Cieszy nas również niezmiernie, że w szeregi Związku wstępują także pracownicy cywilni i byli członkowie Korpusu Służby Cywilnej, obecnie funkcjonariusze.

Dziękujemy za zaufanie i akceptację dla podejmowanych przez nas działań. Sytuacja ta dowodzi, że nasze starania i podejmowane działania są zauważalne i doceniane przez funkcjonariuszy i pracowników SC. Stanowi to dla nas motywację do dalszej pracy. Dziękujemy za przesyłanie nowych deklaracji wraz z dystynkcjami służbowymi w ramach trwającej akcji PAGON.

Jednocześnie gwarantujemy, że obrany kierunek działań będziemy kontynuować. Nigdy nie zaakceptujemy narzuconej środowisku metodologii pozorowanego dialogu społecznego.

Z pozdrowieniem:
Sławomir Siwy
Przewodniczący ZZ Celnicy PL
 

Komentarze

Do góry