• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyżki dla polityków i ministrów

Attachments

  • D2021000139401.pdf
    241 KB · Wyświetleń: 236
Mrówka nie wchodzę na tą stronę bo mnie nie interesuje co tam piszą. Ale tym razem zrobiłem wyjątek i muszę przyznać, że masz racje i rozbawiłaś mnie. Między innymi w piśmie pod tym linkiem przeczytałem;


Z przyczyn oczywistych niestety nie mogę zgodzić się z autorem tego pisma bo pisze bzdury. Jeśli w ostatnich latach nie było żadnych podwyżek w tym burdelu, to nich mi ktoś wyjaśni czemu na moim koncie różnica w wypłatach pomiędzy styczniem 2020 i styczniem 2021 wynosi 460 zł, pomiędzy styczniem 2020 a styczniem 2019 wynosi 560 zł. Z tego wynika, że w ciągu ostatnich lat była podwyżka i to o ponad 1 tys. I co może tylko ja jeden ją dostałem w całym tym czymś? W ciągu tego czasu nie miałem żadnych awansów, więc nie jest to związane z awansami, ale z powszechną podwyżką którą dostali wszyscy w tej instytucji. To kto mija się z prawda?
Fakt, wcześniej przez 15 lat byla najniższa krajowa. Teraz tak uroslo, że w d.... upach nam się poprzewracało. Tylko czemu wciąż nas na nic nie stać? A tak, zapomniałam, w moim mieście w ciągu ostatnich kilku lat ceny mieszkań wzrosły o 100%. Teraz średnia cena za metr z rynku pierwotnego wynosi 12 tys. Zakładając, że odmawiając sobie wszystkiego poza chlebem i wodą odłożę tysiaka miesięcznie to po roku mam kasę na 1m2. Dla ciebie to jakiś luksus? Poza tym skoro jest Ci tak dobrze to co robisz na tym forum? Po co udzielasz się w tematach o protestach, podwyżkach? Żeby innym podcinać skrzydła? Żeby każdego w.....?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z przyczyn oczywistych niestety nie mogę zgodzić się z autorem tego pisma bo pisze bzdury. ....To kto mija się z prawda?
A to ciekawe....chyba każdy w kas ma swoją prawdę.
Porównałam wynagrodzenia średnioroczne (bez wyłączenia DWR, premii, jeśli była i nawet gruszy). Niestety na swoim przykładzie różnicę w wynagrodzeniach widzę tylko pomiędzy 2019 i 2020 w kwocie 565 zł sredniomiesięcznie. Na tę kwotę wpłynęła także zmiana w pit.
 
Back
Do góry