• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

PLATFORMA SORGA - NOWY TERMIN

Mając na uwadze, że do końca stycznia zarejestrowało się w platformie obsługi organizacji SORGA około połowę naszych członków przedłużamy ten termin i prosimy, aby każdy aktualny członek związku zarejestrował się w systemie poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://celnicy.sorga.pl/rekrutacja?r=Czlonkowie w terminie do końca lutego 2023 r.
Zachęcamy do rejestracji przez platformę obecnych członków, ponieważ to pozwoli nam na lepszą komunikację i bieżące informowanie o tym co robimy. Nie wszystko też będzie dostępne na stronie internetowej. Komunikacja ws. wszelkiej pomocy Związku, akcji, działań, zapisy na imprezy, itp. będą docelowo za pośrednictwem platformy. Jesteśmy największym związkiem w KAS, mamy ponad 5500 członków, wielu emerytów, są nieraz problemy w szybkim przesyłaniu informacji na skrzynki mailowe (zwłaszcza w okresie akcji/działań ogólnopolskich, gdy niezmiernie ważne jest działanie wszystkich w jednym czasie). Działalność związkowa wymaga usprawnienia adekwatnie do skali i zadań jakie podejmujemy. W platformie istnieje możliwość płatności poprzez BlueMedia, jak również będzie płatność BLIK. Na razie jesteśmy w fazie wdrażania, ale już jedną akcję przeprowadziliśmy skutecznie dzięki platformie SORGA.
Poprzez platformę SORGA do Związku może zapisać się także każdy nowy członek!
Więcej informacji w załączonym piśmie.
 

Attachments

  • celnicy5-1-23-platforma elektroniczna2.docx
    59,2 KB · Wyświetleń: 426
witam,
wczoraj zarejestrowałam się na sorga.pl. Nie otrzymałam niestety loginu i hasła (jestem funkcjonariuszem zwolnionym w 2017 roku, podałam więc swój adres mailowy prywatny). Proszę o wskazówki
 
Witam. Proszę napisać maila do przewodniczącego ZOI, aby zgłosił temat do SORGI. Proszę podać datę kiedy była rejestracja i jaki mail Pani wpisała oraz imię i nazwisko.
 
Ja zarejestrowałam się już dawno temu. Dostałam login i hasło. Wszystko było ok , były moje dane, nr tel. email, ale wczoraj weszłam i dostałam komunikat "nie masz statusu członka".
 
Mam login i hasło. Działa. Nie działa wysyłanie wniosków aktualizyjnych, np. emeryt, opłacanie składki i nowe przynależność do więcej niż jednego ZZ. Mój wniosek wisiał do dziś. Dziś nowy wniosek przynależność, którego wogole nie mogę wysłać. Coś ta Sorga leży.
 
Mam login i hasło. Działa. Nie działa wysyłanie wniosków aktualizyjnych, np. emeryt, opłacanie składki i nowe przynależność do więcej niż jednego ZZ. Mój wniosek wisiał do dziś. Dziś nowy wniosek przynależność, którego wogole nie mogę wysłać. Coś ta Sorga leży.
Kto tym systemem administruje? To się po prostu nie klei. Wniosków aktualizacyjnych wysłać nie można. Po co mam składać deklarację, skoro jestem już w tej społeczności ZZ?
 
Back
Do góry