Pismo ZZ działających w KAS na podstawie zawartego Porozumienia z dnia 28 maja 2025 r.

Dzień dobry,

Szanowny Panie Ministrze,

Sygnatariusze Porozumienia- organizacje związkowe, reprezentujące interesy Funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej i Pracowników Krajowej Administracji Skarbowej, przekazując Szefowi KAS Petycję w trakcie Manifestacji, otrzymały ustną deklarację od Pana Ministra Marcina Łobody, że zorganizuje on w miesiącu wrześniu 2025 r. spotkanie w celu wypracowania rozwiązań do zawartych w niej postulatów.

W związku z niedotrzymaniem zobowiązania przez Szefa KAS , tj. do dnia dzisiejszego brakiem terminu ww. spotkania, zwracamy się do Pana Ministra z prośbą o wskazanie terminu spotkania.​

W załączeniu pismo ZZ.

Z wyrazami szacunku
Z upoważnienia Organizacji ZZ
Sygnatariuszy Porozumienia
Przewodnicząca
ZZ CELNICY PL
Jolanta Haron
biurozg@celnicy.pl
tel. 784371012
 

Attachments

Jak było do przewidzenia - kolejne pismo.
Oczywiście, trzeba pisać ale ileż można?
Jeżeli (co więcej, niż prawdopodobne) MF znów "oleje" sprawę, to co zrobi zarząd ??
Zapewne za 2-3 miesiące napisze kolejne pismo, za kolejne pół roku następne, potem ogłosi, że kończy z pisaniem, bo przecież nie ma odzewu, a po kwartale upomnień, żądań i pretensji członków związku, skusi się na ... napisanie pisma.
Życie kołem się toczy ...
 
Zastanawiam się czy pan Domański zechce odpowiedzieć. Co tak złego uczynili polscy celnicy że rządzący tak Nas traktują?
W jakim kraju żyjemy? Wszystkie służby objęte świadczeniem mieszkaniowym i modernizacją na kolejne lata tylko jedna wyklęta jak trędowata SCS. Straszne czasy, o wszystko trzeba walczyć.
Czy jest odpowiedź z TAXUD na pismo CELNICY PL w sprawie dyskryminacji polskich celników ?
 
Back
Do góry