• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pismo wiceministra p. Michała Kołodziejczaka

Publikujemy pismo od wiceministra p. Michała Kołodziejczaka.
Co o tym myślicie?
1708375289322.jpeg
 

Attachments

  • Pismo Min. Kołodziejczak.pdf
    1,1 MB · Wyświetleń: 156
Ostatnia edycja:
Jest takie powiedzenie, że jeśli ktoś używa słów "ale", "niemniej", itp., to wszystko przed tym słowem jest gówno warte.
Z reguły również wszystko po - także.
 
Z całym szacunkiem, ale porównując metodykę i sposób wypowiedzi mam podejrzenie, że osoba, która pisała ww odpowiedź oraz osoba występująca w TVN (czyt. Minister Kołodziejczak) to dwie różne osoby..
 
Przeprosił wyłącznie za użycie słowa celnicy.

Czyli podtrzymał zarzuty wobec funkcjonariuszy celno - skarbowych.

Uzasadniając swoje pomówienia koniecznością naprawy stanu faktycznego (w skrócie).

Czyli co, nie mam pańskiego płaszcza?
 
Ostatnia edycja:
W dalszym ciągu nikt z przełożonych KAS oficjalnie się do tej całej sytuacji nie odniósł. Pamiętamy kryzys migracyjny i szkalowanie Straży Granicznej, mieli oni jednak wsparcie przełożonych, a pani rzecznik codziennie odpierała ataki w telewizji.
 
Biorąc pod uwagę WSZYSTKIE OKOLICZNOŚCI Nerwy stres i całokształt sytuacji u mnie przeprosiny Pana Ministra przyjęte. Osobiście nie pamiętam - może się mylę - aby którykolwiek z Ministrów Nas przepraszał. Doceniam i to Bardzo przeprosiny Pana Ministra. U mnie Pan Minister - bilansując i sumując sytuację i okoliczności - ma zrozumienie. Kłanuam się Polskim Rolnikom.
 
Biorąc pod uwagę WSZYSTKIE OKOLICZNOŚCI Nerwy stres i całokształt sytuacji u mnie przeprosiny Pana Ministra przyjęte. Osobiście nie pamiętam - może się mylę - aby którykolwiek z Ministrów Nas przepraszał. Doceniam i to Bardzo przeprosiny Pana Ministra. U mnie Pan Minister - bilansując i sumując sytuację i okoliczności - ma zrozumienie. Kłanuam się Polskim Rolnikom.

Ha ha ha a to dobre 😱
 
Ha ha ha a to dobre 😱
Oj echo echo..... Czy Ty KIEDYKOLWIEK napisałeś COKOLWIEK merytorycznego albo budującego JAKĄKOLWIEK WSPÓLNOTĘ ? Ja sobie nie przypominam. Na Twoje wpisy w tym temacie więcej nie będę reagował. Nie zasługujesz na to. Do pozostałych forumowiczów : to tylko moje zdanie i nie ma obowiązku się z nim zgadzać. Uważam również iż przeprosiny czy jak ktoś woli pismo czy też list Pana Ministra należałoby w miarę możliwości jak najszerzej rozpowszechnić. Pozdrawiam Wszystkich.
 
Ostatnia edycja:
Oj echo echo..... Czy Ty KIEDYKOLWIEK napisałeś COKOLWIEK merytorycznego albo budującego JAKĄKOLWIEK WSPÓLNOTĘ ? Ja sobie nie przypominam. Na Twoje wpisy w tym temacie więcej nie będę reagował. Nie zasługujesz na to. Do pozostałych forumowiczów : to tylko moje zdanie i nie ma obowiązku się z nim zgadzać. Uważam również iż przeprosiny czy jak ktoś woli pismo czy też list Pana Ministra należałoby w miarę możliwości jak najszerzej rozpowszechnić. Pozdrawiam Wszystkich.

Powieszę sobie w wiadomym miejscu i powoli będę go .... czytał 🙂.

To ... pismo, choć ja mam nań inną nazwę.

Celników nazwał tak jak nazwał a Ty chcesz na tym wspólnotę budować.
 
Ostatnia edycja:
Oj echo echo..... Czy Ty KIEDYKOLWIEK napisałeś COKOLWIEK merytorycznego albo budującego JAKĄKOLWIEK WSPÓLNOTĘ ? Ja sobie nie przypominam. Na Twoje wpisy w tym temacie więcej nie będę reagował. Nie zasługujesz na to. Do pozostałych forumowiczów : to tylko moje zdanie i nie ma obowiązku się z nim zgadzać. Uważam również iż przeprosiny czy jak ktoś woli pismo czy też list Pana Ministra należałoby w miarę możliwości jak najszerzej rozpowszechnić. Pozdrawiam Wszystkich.
Istotnie. Errare humanum est. Usłyszeć/przeczytać ministerialne "przepraszam" coś mówi o tym człeku. Od siedmiu lat nie słyszałem od rządzących przepraszam, za draństwo ucywilnienia...
 
Back
Do góry