• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 7879 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób pobierz i wyślij odpowiednią deklarację Deklaracja członkowska I Deklaracja członkowska dla emerytów, rencistów i zwolnionych
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Jeżeli podejmiesz decyzję o rezygnacji z członkostwa w Związku Zawodowym CELNICY PL pobierz, wypełnij i prześlij druk Rezygnacja_z_członkostwa
    Składki członkowskie należy wpłacać na konto: 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS
    ZZ CELNICY PL ul. Otmuchowska 50, 48-300 Nysa, NIP: 7542935512, REGON: 160186970, KRS: 0000303717
    Znajdziesz NAS na FACEBOOK -Zarząd Główny Związku Zawodowego Celnicy PL Liczba obserwatorów: ponad 4,8 tys. LINK

Pismo do NSA, dla osób, które nie otrzymały propozycji - wysyłamy samodzielnie!

Publikujemy pismo do NSA, które powinien wysłać do NSA, każdy funkcjonariusz, który nie otrzymał propozycji albo nie przyjął propozycji ucywilnienia(oczywiście po odpowiednim dostosowaniu treści pisma)
Kancelaria nie wyśle tego pisma, dlatego pismo wysyła każdy samodzielnie, niezależnie od tego, że udzielił kancelarii pełnomocnictwa.
Pismo wysyłamy do NSA, nawet gdy nie znamy sygnatury. Podajemy wówczas sygnaturę WSA i wysyłamy, gdy został już wydany wyrok WSA. Jeżeli wyrok WSA jest korzystny, to proszę napisać w piśmie, podać sygnaturę i wskazując, że to w Twojej sprawie WSA wydał taki wyrok.
Jeżeli ktoś jest przed wyrokiem WSA, to pismo należy wysłać do WSA.
Do pisma drukujemy i dołączamy załączone stanowisko RPO.
Sprawa pilna!

Pozdrawiam
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
Pokaż załącznik: pismo procesowy zwolnieni.doc
Pokaż załącznik: RPO stanowisko GDańsk.pdf
 
Back
Do góry