• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pisma MF w sprawie podwyżek

ZZ Celnicy PL otrzymał dwa pisma MF w sprawie podwyżek w KAS. Jedno wpłynęło wczoraj i drugie w dniu dzisiejszym.
Oba pisma już po interwencji do Ministra Finansów informującej o ogłoszeniu akcji protestacyjnej, gdy nie będzie należnych regulacji płac wraz z wypłatą majową.
 

Attachments

  • Odpowiedź na ZZ Celnicy 44.20.doc.pdf
    205,1 KB · Wyświetleń: 8 651
  • podpisana odpowiedz dla ZZ Celnicy - podwyżki uposażeń.pdf
    313,4 KB · Wyświetleń: 7 658
Boje się, że będzie to kolejne spotkanie gdzie ZZ Celnicy będzie brakował No właśnie, o co chodzi, że inne ZZ w KAS nie chcą siadać w ostatnich latach z nami do stołu rokowań z MF. Czy może ktoś odpowie na to pytanie? Wiem jedno, że nieobecni nie mają głosu i musimy odbudować relacje z innymi ZZ w KAS jeśli nawet winna jest po ich stronie w imię wspólnego dobra...
Nie używajmy może określenia „wina”. Tu prawda jest pewnie gdzieś po srodku i nie czas teraz na szukanie tej prawdy. Mam nadzieje ze przy planowanym spotkaniu będą obecne wszystkie ZZ, Wasz również wszak reprezentuje on sporą rzeszę ludzi. Zresztą chyba Pan Sławomir pisał ze ma być obecny więc bez obaw. Ja pamietam ze Wy pamiętaliście o nas w każdym piśmie do mf więc chyba nasi nie powinni zapominać o Was. Tak na logikę, oby jej nie zabrakło 🤓
 
Nie używajmy może określenia „wina”. Tu prawda jest pewnie gdzieś po srodku i nie czas teraz na szukanie tej prawdy. Mam nadzieje ze przy planowanym spotkaniu będą obecne wszystkie ZZ, Wasz również wszak reprezentuje on sporą rzeszę ludzi. Zresztą chyba Pan Sławomir pisał ze ma być obecny więc bez obaw. Ja pamietam ze Wy pamiętaliście o nas w każdym piśmie do mf więc chyba nasi nie powinni zapominać o Was. Tak na logikę, oby jej nie zabrakło 🤓

Mf nie zaprosiło Sławka na spotkanie z komitetem protestacyjnym, a komitet protestacyjny nie uzależnił spotkania od zaproszenia lidera najljczniejszego w kas zz

Powodów możemy się domyślać
 
Mf nie zaprosiło Sławka na spotkanie z komitetem protestacyjnym, a komitet protestacyjny nie uzależnił spotkania od zaproszenia lidera najljczniejszego w kas zz

Powodów możemy się domyślać
Cóż mam powiedzieć... przykre to wszystko. Mam tylko nadzieję ze wszyscy będziemy zadowoleni i ze nikt nie zostanie pominięty
 
Back
Do góry