• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Piotr Dziedzic złożył rezygnację ze stanowiska

Piotr Dziedzic złożył rezygnację ze stanowiska wiceministra finansów i wiceszefa Krajowej Administracji Skrabowej – ustalił Business Insider Polska. Do resortu trafił jako delegowany funkcjonariusz ABW i odpowiadał za walkę z przestępczością ekonomiczną.
 
Moja subiektywna ocena tej decyzji jest zgoła inna ale na razie jej nie napiszę (z ostrożności), poczekam na rozwój wydarzeń..

porzadek-powinien-brac-przyklad-z-balaganu-i-robic-sie-sam.jpg
 
Ale Wy serio się zastanawiacie nad słusznością tej decyzji?
Mafia vatowska w MF, rozpad SCS. Jeżeli to jest walka z przestępczością, to powiedzcie mi co nią nie jest? Nie uważam, że na tym powinny poprzestać dymisje, ale pewnie taki będzie przekaz. Zrobią z niego kozła i wstawią "reformatora".
 
Nie uważam aby to była dla nas dobra wiadomość. Ale to tylko moje zdanie. On nieco kumał-przyjdzie osoba która nic a nic nie kuma-tego się obawiam.
Fakt, kumał tylko "nieco" .
Czy to on twierdził na komisji że UKS wykonywał zadania policyjne a Celnicy nie????:unsure:

Ja za nim płakać ni będę, a to że zmieni się wicek to żaden przyczynek by Pani Magda np. nie wystosowała pisma dotyczącego art. 15a i nie wniosła o przyłączenie do projektu SCS oraz nie zadbała o inne sprawy.
 
Nie uważam aby to była dla nas dobra wiadomość. Ale to tylko moje zdanie. On nieco kumał-przyjdzie osoba która nic a nic nie kuma-tego się obawiam.
Gdzie był pan Dziedzic w 2016,2017 roku ? Kto wprowadzał KAS ? Czy Banaś sam wszystko przygotował, czy dyrektorzy depertamentów, ich zastępcy nie są odpowiedzialni za wprowadzenie kas-u. Kto przez ostani czas odpowiada za ucs ? Działania ucs-ów pokazują fachowość osoby odpowiedzialnej za ich działania.
 
Back
Do góry