• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Opinia ZZ Celnicy PL do projektu ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji ...

Publikujemy opinię ZZ Celnicy PL wysłaną w dniu 05.06.2019r. do projektu ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji ...
Projekt ustawy wpłynął z MSWiA do ZZ drogą mailową dnia 04.06.
 

Attachments

  • TUwagi ZZ Celnicy57-19-projekt rządowy z czerwca 2019 r.pdf
    139,8 KB · Wyświetleń: 2 457
  • pismo do ZZ projekt rządowy.pdf
    386,4 KB · Wyświetleń: 1 600
Ostatnia edycja:
W stanowisku MF brakuje mi kwestii naliczania emerytury bez uwzględniania zwolnień lekarskich. Wydaje mi się, że we wcześniejszym stanowisku do projektu komisyjnego to było. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi. Szkoda byłoby to teraz odpuścić, przecież w innych służbach jest bez uwzględniania zwolnień lekarskich, tylko u nas są zmniejszane od 01.04.2015 r. m. in. o okresy przebywania na zwolnieniu lekarskim?!
 
Myślę Newman, że ta kwestia została już definitywnie załatwiona w treści samego projektu- patrz Art.1 pkt1- w art.5 ust.4 wyrazy w "ust.1" zastępuje się wyrazami "w ust.1 i ust.1a;)
Pozdrawiam
 
Obiecany w porozumieniu projekt zmian może i wprowadzą, ale nie za darmo. Tak sobie myślę, że za jednym zamachem przegłosują to:
I wtedy w SG i Policji zacznie się rozgrywanie środowiska przez rząd jak dzieje się to u Nas.
 
Back
Do góry