• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Oficer policji rzuca robotę: Mam dość bzdurnych rozkazów komendy

Piotr Puchała, zastępca komendanta sulęcińskiej policji, odchodzi z pracy. - Nikt nie odbierze mi honoru oficera policji, godności - napisał w raporcie, do którego dotarła "Gazeta". Oficer wytyka swojemu szefowi biurokrację i trwonienie pieniędzy np. na patrolowanie pustych pociągów podczas Euro...


całość <a href="http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12431555,Oficer_policji_rzuca_robote__Mam_dosc_bzdurnych_rozkazow.html">tutaj</a>
 

Attachments

  • indeks.jpeg
    indeks.jpeg
    3,3 KB · Wyświetleń: 258
"A policjanci zamiast patrolować ulice tkwią w tabelach i statystykach."

Wystarczy zamienić odpowiednie słowa i idealnie się zgadza się z rzeczywistością SC.
Jeszcze chwila, jeszcze momencik i stworzone zostanie kolejne sprawozdanie SC-XX, które będzie sprawozdaniem sporządzanych sprawozdań, czyli obejmie: a) okresowe sprawozdania statystyczne za tydzień, miesiąc, kwartał, półrocze, rok, dekadę, ćwierćwiecze, półwiecze, wiek; b) sprawozdania z realizacji celów izby; c) sprawozdania z realizacji zadań izby; d) sprawozdania z realizacji planu pracy izby; e) sprawozdania sprawozdania z kontroli zarządczej; f) sprawozdania z kontroli funkcjonalnej ... aż do ź)...
 
skoro mamy śmieszną EKS, która do niczego się nie przydaje to musimy wypełniać dziesiątki statystyk i sprawozdań, ale co się stanie, gdy wreszcie EKS itp zaczną działać, to co z nadmiarem osób przetwarzających te dane w IC i MF? Wystarczy odpowiedni algorytm i...
 
Back
Do góry