Ochrona praw dziecka w trakcie reformy KAS. Niestety nastąpił zgon dziecka w łonie matki.

Czy celniczka w ciąży mogła stracić stanowisko w wyniku „niezaproponowania” jej przejścia do Krajowej Administracji Skarbowej, skoro takie „niezaproponowanie” musi być potwierdzone decyzją administracyjną, a decyzji takiej nie wolno wydać wobec kobiety w ciąży?
Z takim pytaniem zmierzy się KAS po ważnym wyroku NSA w sprawie, do której przystąpił Rzecznik Praw Obywatelskich.
Marian Banaś nie pomógł w tej sprawie.
Zobaczymy jak zachowa się obecny Szef KAS? Niebawem zostanie do Szefa KAS skierowane odwołanie od decyzji DIAS. Szef KAS może uchylić decyzję DIAS i nakazać przywrócenie do służby.


 

Komentarze

i pomyśleć że tyleee "dobra" dla tych ludzi uczynil swym pomysłem jeden mały ale jakże równie"wielki człowiek (aaa a nie to nie człowiek to wilk!" - znany karateka z czarnym pasem oraz religioznawca i filozof z Papieskiej Akademii Teologicznej - kryształowy Maryjan - brawooo! - w XXI wieku wciaż dziala Inkwizycja?:(
ps nawiasem mowiac zgodnie ze 165 kas swietnie przygotowany do pelnienia zarowno w kas jak i ni waznych funkcji poprzez kwalifikacje, doswiadczenie oraz miejsce zamieszkania - pan porażka:((
 
a Ta Pani powina im taki pozew o odszkodowanie przywalić ze 3 kamiennic im nie starczy!!! mimo iż nic tego jej nie zrekompensuje ale dziady powinni poniesc odpowiedzialność karna!!! i chociaz w czesci Jej zadosćuczynić o ile im wybaczy!!!
 
Do góry