• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowa promocja pożyczek dla KAS

1599552642046.png
 
kredyt wrzesien 2020.png

Wpisałem w pierwszy lepszy kalkulator kredytowy parametry 30000 zł na 60 miesięcy.
Pierwsze dwie oferty są lepsze od tej super specjalnej dla nas i tylko dla nas propozycji.
Taka propozycja obraża nas, bo chyba zdecydowana większość naszego środowiska potrafi liczyć.
Nie sprawdzałem wszystkich konfiguracji, ale podejrzewam, że w każdym przypadku znajdziemy ofertę zbliżoną a nawet lepszą.
 
Pokaż załącznik: 7849
Wpisałem w pierwszy lepszy kalkulator kredytowy parametry 30000 zł na 60 miesięcy.
Pierwsze dwie oferty są lepsze od tej super specjalnej dla nas i tylko dla nas propozycji.
Taka propozycja obraża nas, bo chyba zdecydowana większość naszego środowiska potrafi liczyć.
Nie sprawdzałem wszystkich konfiguracji, ale podejrzewam, że w każdym przypadku znajdziemy ofertę zbliżoną a nawet lepszą.


Ja płacę 400 za 20000 na 60mcy, ale brałem jak były wyższe stopy

Taka oferta to obelga dla naszej inteligencji

Screenshot_20200908-171731_Samsung Internet.jpg
 
Parametry kredytu przedstawione w przykładzie reprezentatywnym oraz w tabeli są warunkami z prowizją, którą można obniżyć do 0. W treści ulotki widnieje informacja o tym. Wówczas żadna z przytoczonych kontrofert nie jest lepsza od obecnie przygotowanej.
Co więcej, porównywarki internetowe bardzo często prezentują oferty niedostępne realnie w bankach i obawiam się, że tak może być w przytoczonych przykładach.
 
Parametry kredytu przedstawione w przykładzie reprezentatywnym oraz w tabeli są warunkami z prowizją, którą można obniżyć do 0. W treści ulotki widnieje informacja o tym. Wówczas żadna z przytoczonych kontrofert nie jest lepsza od obecnie przygotowanej.
Co więcej, porównywarki internetowe bardzo często prezentują oferty niedostępne realnie w bankach i obawiam się, że tak może być w przytoczonych przykładach.

Zgodnie z info oferty prowizja może, słowo klucz, może być obniżona do, drugie słowo klucz, do 0 w przypadku spłaty w in bankach

A my tu piszemy o gotówkowym na dowolny cel, bez zabezpieczenia na nieruchomości czy aucie

Chyba pan nie doczytał

Mam kredyt 20000 na 60 rat w citi, gotówkowy, brany 2,5 roku temu gdy stopy były wyższe, i rata to równo 400 zł

Wszystko...
 
Zgodnie z info oferty prowizja może, słowo klucz, może być obniżona do, drugie słowo klucz, do 0 w przypadku spłaty w in bankach

A my tu piszemy o gotówkowym na dowolny cel, bez zabezpieczenia na nieruchomości czy aucie

Chyba pan nie doczytał

Mam kredyt 20000 na 60 rat w citi, gotówkowy, brany 2,5 roku temu gdy stopy były wyższe, i rata to równo 400 zł

Wszystko...

Zapraszam każdą zainteresowaną osobę po niezobowiązującą indywidualną symulacje przesyłaną na maila. Pozwoli to na dobranie najtańszego wariantu oraz porównanie propozycji własnego banku z przygotowanym wyliczeniem, a także ocenę wszystkich parametrów obu ofert i wybór korzystniejszej.
Co do Pana kredytu, trafnie zauważył Pan, że 2,5 roku temu realia w sektorze bankowym były zupełnie inne. Zmianie uległy nie tylko stopy procentowe, ale również ilość banków w Polsce i interpretacje ustawy o kredycie. Ponadto nie znając zapisów dodatkowych z Pana umowy ciężko ocenić jej atrakcyjność w momencie przyznawania kredytu.
 
Parametry kredytu przedstawione w przykładzie reprezentatywnym oraz w tabeli są warunkami z prowizją, którą można obniżyć do 0. W treści ulotki widnieje informacja o tym. Wówczas żadna z przytoczonych kontrofert nie jest lepsza od obecnie przygotowanej.
Co więcej, porównywarki internetowe bardzo często prezentują oferty niedostępne realnie w bankach i obawiam się, że tak może być w przytoczonych przykładach.
Pożyczki komercyjne, też czesto są objete różnymi promocjami obniżającymi prowicje. Np. tak jak w Pana propozycji, przy konsolidacji kredytów, albo pod warunkiem skorzystania z innej usługi (posiadanie konta, karty kredytowej). Banki robią różne akcje promocyjne, albo dla stałych klientów, żeby ich związać z bankiem, albo dla nowych, żeby ich pozyskać. Wystarczy się rozejrzeć. Poza tym nie zawsze prowizja jest najważniejsza. Przy krótkoterminowych zobowiązaniach tak, ale im dłuższy okres spłaty tym ważniejsze jest oprocentowanie, ale to Pan pewnie wie.
Pisze Pan, że oferty banków przedstawiane w internecie są nieprecyzyjne (niedostępne realnie), ale w zaproponowanej nam ofercie też brak konkretów. Przyzna Pan, ze zapis "od 0%" jest mało precyzyjny i dostepny prawdopodobnie dla najwyższej sumy przy najdłuższym terminie spłaty.

Oferta byłaby jaśniejsza, gdyby dołączyć drugą tabelkę z symulacją w przypadku konsolidacji.
 
Back
Do góry