• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nowa Pani Minister, Podsekretarz Stanu w MF, Zastępca Szefa KAS

Małgorzata Krok​


Podsekretarz Stanu, Zastępca Szefa Krajowej Administracji Skarbowej


Podsekretarz Stanu, Zastępca Szefa Krajowej Administracji Skarbowej Małgorzata Krok


Jest adwokatem i doradcą podatkowym. Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe z zakresu International Finance w Szkole Głównej Handlowej.
Doświadczenie zdobywała w polskich i międzynarodowych kancelariach oraz firmach doradztwa podatkowego. Reprezentowała podatników przed organami administracji celno-skarbowej i sądami administracyjnymi. Doradzała w sprawach z zakresu prawa podatkowego i celnego realizując projekty o zasięgu lokalnym i międzynarodowym. Prowadziła także szkolenia i wykłady z zakresu prawa podatkowego.
 
E...nie tak bardzo jak jej poprzedniczka Anna Chałupa i nie wyczytałem aby w jej zaletach było jakieś hobby ; może nie zbieranie papierków po czekoladkach lub/i zamiłowanie do długiego spania, za to ma/ może mieć bogate doświadczenie korporacyjne co niewątpliwie ułatwi jej (nie KAS) poruszanie się na poziomie podatnik-podmiot -organy i wydawanie trafnych, prostych zaleceń dla wszystkich.

Mama mawiała" ładna miska jeść nie daje".
 
Ostatnia edycja:
Ładna miska jeść nie daje.Ładna patelnia też smacznego kotleta nie wysmaży.

Choć niektórzy mogą stwierdzić, że w rękach dobrego kucharza wiele może się zdarzyć 🙂.
Dobrze prawisz kolego! Ja tam wolę jeść z ładnej miski i smażyć na ładnej patelni 😂. A kolejna "ministra" więcej? I tak jest ich już ponad setkę w rządzie, więc jedna w tą, jedna w tamtą nie zrobi różnicy....Widocznie było obiecane i musieli znaleźć jakąś posadę....
 
A krupnik panna to umie ugotować? Na kuchni drewnem opalanej czy weglem, w takim okopconym garnku, wpuszczanym w fajerki 😀 ?

Jadłem kiedyś taki, marzenie po prostu ...
 
Tak się zastanawiam po tych wpisach.
Nie ma przymusu zabierania głosu dla samego zabierania.
Do rozważenia, bo lektura tekstów wyzwala poważną troskę o poziom intelektualny i kultury u niektórych.
Trochę powagi. To nie jest podwórkowy chat.
Masz rację, powiem tylko tyle. Bardzo ktoś spapral zdjęcie (w sensie fotograf).
 
Tak się zastanawiam po tych wpisach.
Nie ma przymusu zabierania głosu dla samego zabierania.
Do rozważenia, bo lektura tekstów wyzwala poważną troskę o poziom intelektualny i kultury u niektórych.
Trochę powagi. To nie jest podwórkowy chat.
Masz rację, powiem tylko tyle. Bardzo ktoś spapral zdjęcie (w sensie fotograf).

No cóż, na poważnie to my za wiele nie możemy napisać z różnych względów.

Poza tym mocno zastanowiło mnie info, że zdjęcie na nic. To może dowiemy się, z jakich względów?

Bo jeśli o okulary chodzi to dla mnie jest ok. Ja do korpo fotki też bym ich nie zdjął.
 
Tak się zastanawiam po tych wpisach.
Nie ma przymusu zabierania głosu dla samego zabierania.
Do rozważenia, bo lektura tekstów wyzwala poważną troskę o poziom intelektualny i kultury u niektórych.
Trochę powagi. To nie jest podwórkowy chat.
Poważnie zatroskanym na pewno można być o poziom poczucia humoru i ewentualnie stanu emocjonalnego niektórych silnie zestresowanych. Trochę powagi? Toż to nie pogrzeb! A właśnie, że trochę luzu wszystkim żyjącym w tym kraju życzę!
 
I dobrze pociągnie temat dalej idealnie.
Zapewne pociągnie bo któż by nie marzył o takiej Podsekretarce co"
Beze mnie byłbyś zbytkiem łaski,
Duchowo całkiem niezebranym,
Niepewnym jak ruchome piaski,
Chudym jak klatka na bociany.
To ja, to ja, to ja,
Przyłbica twoja i ostoja,
Ja jestem czujna, ja jestem zwarta,
Ja jestem szparka, ja sekretarka, aaa...
, a na pewno nie jeden z Nas wkrótce przekona się o zaletach i doświadczeniu bo"
"
To ja zatwierdzam twoje premie,
Ja trzynastkami łatam kieszeń,
Z drogi usuwam ci kamienie,
Oraczem jestem i lemieszem, mhmm...

Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,maryla_rodowicz,szparka_sekretarka.html
 
No cóż, na poważnie to my za wiele nie możemy napisać z różnych względów.

Poza tym mocno zastanowiło mnie info, że zdjęcie na nic. To może dowiemy się, z jakich względów?

Bo jeśli o okulary chodzi to dla mnie jest ok. Ja do korpo fotki też bym ich nie zdjął.
Myślałem, że się domyslisz. Zdjęcie lekko profilowane. Twarz niesymetryczna przez to. Lewe oko 1,5 razy większe od prawego. Przypuszczam, że Podsekretarka w rzeczywistości jest jednak i symetryczna, i proporcjonalna.
 
Back
Do góry