• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Mobbing w służbach mundurowych

W Sejmie odbyło się posiedzenie Komisji o zjawisku mobbingu w służbach mundurowych.
Do ZZ Celnicy PL także wpływają informacje, które dotyczą działań o charakterze mobbingu wobec funkcjonariuszy SCS.
Niestety nie wiedzieliśmy o posiedzeniu Komisji. Sprawę będziemy kontynuować.
 
Największą dyskryminacją jest to, że kobiety wykonujące te same zadania w różnych służbach, w tym również w jednostkach wojskowych mają łatwiejsze testy sprawności, domagam się ujednolicenia przepisów w tej kwestii, bo na polu zadań i walki każdy nosi tyle samo.
 
Największą dyskryminacją jest to, że kobiety wykonujące te same zadania w różnych służbach, w tym również w jednostkach wojskowych mają łatwiejsze testy sprawności, domagam się ujednolicenia przepisów w tej kwestii, bo na polu zadań i walki każdy nosi tyle samo.
Po dwakroć nieprawda !! Mylisz pojęcia "służb" i "służb specjalnych".
"Tyle samo" dotyczy tych drugich - co zresztą podjęto jakieś 2 lata temu:
 
Po dwakroć nieprawda !! Mylisz pojęcia "służb" i "służb specjalnych".
"Tyle samo" dotyczy tych drugich - co zresztą podjęto jakieś 2 lata temu:
Wiedziałem, że odezwie się znowu ten pseudoznawca
Objaśnij tutaj wszystkim różnicę między jednostką specjalną, a służbą specjalną i rzeczywiście zmiana dotyczy tylko wojska, ale są służby i jednostki wojskowe gdzie mogą służyć wyłącznie mężczyźni.
 
Wiedziałem, że odezwie się znowu ten pseudoznawca
Objaśnij tutaj wszystkim różnicę między jednostką specjalną, a służbą specjalną i rzeczywiście zmiana dotyczy tylko wojska, ale są służby i jednostki wojskowe gdzie mogą służyć wyłącznie mężczyźni.
Całuj psa w nos. Polecenia mogę wykonać tylko od przełożonych i to wyłącznie sensowne.
Ani mi się śni wysilać dla jednego ... ... (przymiotnik, rzeczownik) !! Możesz mi skoczyć ...
 
Ostatnia edycja:
Odświeżając temat. Orientuje się ktoś jak w praktyce wygląda u nas procedura zgłaszania zjawisk niepożądanych?
skargę ( w imieniu własnym) lub zgłoszenie ( w imieniu kogoś innego) składa się bezpośrednio do Przewodniczącego Komisji do rozpatrywania skarg na działania noszące znamiona zjawisk niepożądanych na adres Ministerstwa Finansów.
Szczegóły w Polityce zapobiegania zjawiskom niepożądanym w Krajowej Administracji Skarbowej. Treść polityki jest dostępna na stronie intranetowej każdej Izby . Można tam znaleźć również sprawozdanie z prac Komisji .
Można również zawnioskować o przeprowadzenie mediacji.
 
skargę ( w imieniu własnym) lub zgłoszenie ( w imieniu kogoś innego) składa się bezpośrednio do Przewodniczącego Komisji do rozpatrywania skarg na działania noszące znamiona zjawisk niepożądanych na adres Ministerstwa Finansów.
Szczegóły w Polityce zapobiegania zjawiskom niepożądanym w Krajowej Administracji Skarbowej. Treść polityki jest dostępna na stronie intranetowej każdej Izby . Można tam znaleźć również sprawozdanie z prac Komisji .
Można również zawnioskować o przeprowadzenie mediacji.
Ok, dziękuję
 
Back
Do góry