• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Minister Finansów w stopniu generała. Kim jest Magdalena Rzeczkowska?

Artykuł jest z 26.04., ale nie był publikowany. Warto przeczytać, bo dowiadujemy się z niego m.in, że posady Ministra Finansów nie przyjął poprzedni Szef KAS Pan Piotr Walczak. Potwierdzam, bo w tzw. kuluarach słyszałem wtedy, że był wymieniany jako kandydat na MF. Działo się to jeszcze jak był Szefem KAS. Czy w związku z tą odmową musiał także podać się do dymisji jako Szef KAS? Premierowi wszak się nie odmawia. Jeżeli już, to trzeba zrezygnować z wszystkich funkcji.
 
W 98' wchodzi do GUC i około 9 lat później jest już dyrektorem departamentu cel w MF, przechodząc wszystkie szczeble kariery urzędniczej. Jeżeli po drodze urodziła ze dwójkę dzieci to zostaje około 7 lat na karierę. Nie wiem, ile jest tych szczebli kariery urzędniczej, ale obstawiam, że nie 3. Ale gdyby jednak 3 to wychodzi po 2,5 roku na szczebel.
Musi być albo wybitna...
 
W 98' wchodzi do GUC i około 9 lat później jest już dyrektorem departamentu cel w MF, przechodząc wszystkie szczeble kariery urzędniczej. Jeżeli po drodze urodziła ze dwójkę dzieci to zostaje około 7 lat na karierę. Nie wiem, ile jest tych szczebli kariery urzędniczej, ale obstawiam, że nie 3. Ale gdyby jednak 3 to wychodzi po 2,5 roku na szczebel.
Musi być albo wybitna...
licząc od 0, to musiała być przynajmniej jakiś czas zwykłym robolem, potem jakimś zastępca/naczelnikiem wydziału, później zastępca departamentu i później dyrektorem departamentu.
 
Back
Do góry