Marian Banaś: Poproszę Marszałek Sejmu o urlop bezpłatny

Chcę pełnej transparentności. Jutro poproszę panią marszałek Sejmu o bezpłatny urlop, do czasu, aż CBA zakończy badanie mojego oświadczenia majątkowego. Nie pozwolę na szarganie mojego autorytetu – mówił w TVP Info prezes NIK Marian Banaś, odnosząc się do materiału "Superwizjera" TVN.
 

Komentarze

Podobno wyremontował to z pieniędzy unijnych o czym świadczy tabliczka na budynku. Jaki był cel dofinansowania ? Kto go otrzymał ? Syn Banaś właściciel kredytu, ojciec Banaś właściciel budynku lub może darczyńca, który im to przekazał ?
 
Pojawiają się informacje, że dofinansowanie było na dom pielgrzyma. I znowu by się zgadzało. Ufny i bogobojny Marian do końca był przekonany że ci sympatyczni panowie z recepcji to misjonarze świętej rodziny, a pokoje na godziny wynajmują strudzonym pątnikom. Tymi wielkimi krzyżami i białymi spodenkami zmyliły łobuzy ministra.
 
Pan Banaś będąc szefem KAS wprowadził restrykcyjne przepisy, które pozwalają ukarać 5 latami więzienia funkcjonariuszy celno-skarbowych za podanie nieprawdy w oświadczeniach majątkowych. Trzeba mieć tupet w tej sytuacji.
 
Do góry