• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Magazyn Śledczy - 5.10.23r. godz. 22.35 w TVP1

W dniu 5.10.23 r. o godz. 22.35 w TVP1 zostanie wyemitowany Magazyn Śledczy Anity Gargas o mafiach vatowskich.
Reportaż przygotowała Pani red. Monika Rutke, która nagrała moją wypowiedź, która być może zostanie wykorzystana w materiale.
Zachęcam do obejrzenia.
Ps. Na temat mafii vatowskich powstałych w MF za czasów min. Mariana Banasia opowiadałem dziennikarzom Superwizjera TVN. Zresztą ww. Pani Redaktor także. Spotkaliśmy się i rozmawialiśmy długo z redaktorami Superwizjera TVN, jednak materiał ten nie został wyemitowany.

Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
 
hmmm na temat mafii paliwowych to powinien zostac chyba zaproszony do wypowiedzi Pan Roman Nabereżny - były funkcjonariusz celny, który z tym walczy a przynajmniej tak wynika z jego postów od przeszło dekady- z jego informacji i publikacji na profilu Facebooku notabene bezskutecznie. lektura dotyczy Olsztynskiej Izby....
 
W dniu 5.10.23 r. o godz. 22.35 w TVP1 zostanie wyemitowany Magazyn Śledczy Anity Gargas o mafiach vatowskich.
Reportaż przygotowała Pani red. Monika Rutke, która nagrała moją wypowiedź, która być może zostanie wykorzystana w materiale.
Zachęcam do obejrzenia.
Ps. Na temat mafii vatowskich powstałych w MF za czasów min. Mariana Banasia opowiadałem dziennikarzom Superwizjera TVN. Zresztą ww. Pani Redaktor także. Spotkaliśmy się i rozmawialiśmy długo z redaktorami Superwizjera TVN, jednak materiał ten nie został wyemitowany.

Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
Nie dziwi, że tvn nie puścił tego, bo tvn trzyma z Banasiem, póki ten drze koty z PISem.
 
Back
Do góry