• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Mafia w Ministerstwie Finansów

Mafia w Ministerstwie Finansów, też mi nowość :), przecież nasz Związek alarmuje o tym od dawna.
Ps. W MF ogół urzędników to porządni, merytoryczni i uczciwi ludzie. Działa tam jednak silne lobby sprzyjające szarej strefie.
Panów z jedną literką nazwiska, którzy tworzyli KAS, a okazali się zamieszani w mafie podatkowe, jest już bardzo dużo, więcej niż w tym artykule.
Premier Mateusz Morawiecki powinien powołać zespół, który zbada proces wdrażania KAS i dokona audytu wpływu powołania KAS na skuteczność poboru danin publicznoprawnych. Gdyby taki zespół działał obiektywnie, wiele by wypłynęło.
 
Mafia w Ministerstwie Finansów, też mi nowość :), przecież nasz Związek alarmuje o tym od dawna.
Ps. W MF ogół urzędników to porządni, merytoryczni i uczciwi ludzie. Działa tam jednak silne lobby sprzyjające szarej strefie.
Panów z jedną literką nazwiska, którzy tworzyli KAS, a okazali się zamieszani w mafie podatkowe, jest już bardzo dużo, więcej niż w tym artykule.
Premier Mateusz Morawiecki powinien powołać zespół, który zbada proces wdrażania KAS i dokona audytu wpływu powołania KAS na skuteczność poboru danin publicznoprawnych. Gdyby taki zespół działał obiektywnie, wiele by wypłynęło.
Czy się mylę, może mnie pamięć zawodzi, ale czy to nie Premier MM powołał MB na Ministra Finansów...???
No i z "błogosławieństwem" Analizy Bardzo Wyjątkowej...
 
Back
Do góry