• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

LIST OTWARTY PRACOWNIKA US!

Publikujemy LIST OTWARTY wieloletniej pracownicy US, sali obsługi bezpośredniej.
Zachęcamy wszystkich do aktywności. Ona może być wyrażana w różny sposób. Forma listu otwrtego to jeden z przykładów.
Bardzo dziękuję za akapit na końcu w mojej sprawie(wklejam poniżej). To miłe i budujące.
RAZEM ZWYCIĘŻYMY!

Pozdrawiam
SŁAWOMIR SIWY

"Na koniec jeszcze jedna nieprzyjemna sprawa. Kategorycznie domagam się natychmiastowego przywrócenia do służby Pana Przewodniczącego Związku Zawodowego CELNICY PL – Sławomira Siwego. Decyzją Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Opolu został wydalony ze służby Celno – Skarbowej. Panie Ministrze, Pani Minister proszę przyjrzeć się tej sprawie, przeanalizować zgodność decyzji Pani Dyrektor z obowiązującym prawem oraz osobistym stosunkiem Pani Dyrektor wyrażonym w przedmiotowej decyzji w stosunku do osoby Pana Sławomira Siwego."
 

Attachments

  • LIST OTWARTY.doc
    52,5 KB · Wyświetleń: 1 783
Pod takim listem wielu skarbowcòw może się podpisać. Ja sam też. Trzy awanse stanowiskowe bez zmiany wynagrodzenia. Zrównany mnożnikuem z osobami, które mam uczyć prowadzenia postępowania itp. Ale tego nikt nie zauważa. To jest mało medialne.
 
Pod takim listem wielu skarbowcòw może się podpisać. Ja sam też. Trzy awanse stanowiskowe bez zmiany wynagrodzenia. Zrównany mnożnikuem z osobami, które mam uczyć prowadzenia postępowania itp. Ale tego nikt nie zauważa. To jest mało medialne.
Zauważ tez ze autorka zarabia o kilka stów więcej niż większość. Ja nawet tego nie mam. O czym to świadczy? Maaaasakra i wstyd
 
Tak wygląda wolność słowa na skarbowcach !!!!

1589724780725.png
 
Z tego co kojarzę to pierwsza wersja listu zamieszczona tamże przez "radnego", zawierała ostatni akapit. Później widocznie do komputera ( ewentualnie innego urządzenia umożliwającego usunięcie nieprawomyślnego tekstu ) zasiadł inny "radny" i ciachnął "nożyczkami".
Ale to z pewnością nie była cenzura, tam nikt niczego nie cenzuruje, a już informacje o zbanowanych userach to tylko niesprawdzone plotki i kalumnie kierowane w kierunku człowieka którego jedynym ce
lem jest dbanie o dobrobyt braci skarbowej. Widocznie autorka listu wyczerpała limit znaków przewidzianych do publikacji i nastąpiło automatyczne usunięcie części tekstu. A że trafiło akurat na końcówkę - no cóż, c'est la vie.
 
Ostatnia edycja:
Ale o co wam chodzi? W przedmowie do listu wyraźnie zaznaczono: "Poniżej, szczery do bólu, list pracownicy KAS"... To tylko dbałość o użytkowników - wycięto fragment najbardziej bolesny ...
 
Takie czasy, że coś znika coś się pojawia. Reasumpcje głosowania stają się powszechne już nie tylko w polityce. Wróg, prowokator i manipulant czai się wszędzie. Nawet na listach przebojów. Pora przywyknąć. Dobrze, że są jeszcze prawdziwi strażnicy przyzwoitości i czystego słowa.
 
Tyle że prędzej czy później prawda wyjdzie na wierzch i wygra. Odchodzą z 3-jki ludzie którzy byli tam żywymi legendami, Niedźwiedzki, Wrona wcześniej Mann i inni.
Wychowałem się na liście przebojów co sobotę z emocjami z uchem przy głośniku.
Przyszła komuna 2.0 i ora wszystko co wystaje ponad wysokość "Najwyższego"
 
Tyle że prędzej czy później prawda wyjdzie na wierzch i wygra. Odchodzą z 3-jki ludzie którzy byli tam żywymi legendami, Niedźwiedzki, Wrona wcześniej Mann i inni.
Wychowałem się na liście przebojów co sobotę z emocjami z uchem przy głośniku.
Przyszła komuna 2.0 i ora wszystko co wystaje ponad wysokość "Najwyższego"
Musisz przerzucić się na Radio Maryja - ponoć tam też są ekstra hity, które można słuchać z wypiekami na twarzy ;)
 
Tyle że prędzej czy później prawda wyjdzie na wierzch i wygra. Odchodzą z 3-jki ludzie którzy byli tam żywymi legendami, Niedźwiedzki, Wrona wcześniej Mann i inni.
Wychowałem się na liście przebojów co sobotę z emocjami z uchem przy głośniku.
Przyszła komuna 2.0 i ora wszystko co wystaje ponad wysokość "Najwyższego"
W czerwcu będzie nowy świat. A dokładniej radio ”Nowy Świat". Po "Trójce" został już tylko budynek przy Myśliwieckiej 3/5/7. "Mienie ruchome" sprzedane albo samo uciekło. Trochę jak ze stadniną w Janowie. Stajnie stoją, tylko dobrych arabów już nie ma.
 
Tyle że prędzej czy później prawda wyjdzie na wierzch i wygra. Odchodzą z 3-jki ludzie którzy byli tam żywymi legendami, Niedźwiedzki, Wrona wcześniej Mann i inni.
Wychowałem się na liście przebojów co sobotę z emocjami z uchem przy głośniku.
Przyszła komuna 2.0 i ora wszystko co wystaje ponad wysokość "Najwyższego"
Co piątek ja też pokolenie listy
 
Back
Do góry