• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Ktoś porzucił busa na autostradzie. W środku pełne worki

"...informuje Małgorzata Spychała-Szuszczyńska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu." , "... Funkcjonariusze skarbówki ustalili, do kogo należy samochód."????? KIM SĄ "... Funkcjonariusze skarbówki ????????????:unsure::eek:(n):mad:
 
Małgorzata Spychała-Szuszczyńska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu - TA PANI JAKO RZECZNIK CHYBA DOKONAŁA AUTORYZACJI TEGO . JEŻELI TAK ,TO POWINNA ZMIENIĆ PRACĘ BO SIĘ NIE NADAJE NA RZECZNIKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Tak się kończy niezbyt fortunne powierzanie obowiązków...

Planowanie ścieżek kariery...

Buahaha...

Pamiętam kiedyś inną panią, która dla mediów napisała relację z ćwiczeń Wydziału Przestępczości Zorganizowanej...

Zadałem jej mailowo pytanie, jak dostać się do tej komòrki, żeby legalnie zajmować się przestępczością zorganizowaną...
 
A załączony materiał video, jest archiwalny. Na zdjęciach widać bowiem Służbę Celną. Kolejna wiadomość typu "...w Moskwie rozdają samochody...". Pełen misz-masz
 
Poszło zapytanie do P. Rzecznik

W związku z materiałem na stronie TVN oraz stronie głównej IAS w Poznaniu zwracam się z prośbą o informację:

1. czy w kontroli brali udział funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej?

2. Czy materiał TVN był autoryzowany, a jeżeli tak to kim są

a) funkcjonariusze izby skarbowej, b) funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej i czy może Pani wskazać, na podstawie jakiego aktu prawnego tacy są powołani? c) funkcjonariusze skarbówki.

3. Czy w IAS w Poznaniu pełnią służbę funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej? W żadnym z wielu artykułów opublikowanych na stronie IAS tacy nie występują?

Według mojej wiedzy w KAS pełnią służbę wyłącznie funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej świadczy o tym art. 1 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy o KAS. Zwracają na to uwagę także komentarze pod publikacją TVN.
 
Back
Do góry