• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Koronawirus na granicy. Zamknięto oddział celny

CUDO w koronie, czy też korona w CUDO.Tam gdzie kontakt z petentem a zwłaszcza z kierowcami ze wschodu winny być testy przesiewowe ...odprawy z OC wewnętrznych można skierować odprawy do innego OC, przecież i tak zdalnie. Ale co z granicą? Tylko czekać i blokada granicy!
 
Ostatnia edycja:
SPOKO w SENACIE też wirus, o zamknięciu lub odwołaniu posiedzeń nie słychać,
chyba, że bomba z opóźnionym zapłonem...i przerwa wakacyjna po 6 sierpnia...
przydałaby się taka kwarantanna jak manna z nieba😎, dla niektórych...
i problem dodatków można uśpić🙃
 
Szczerze wątpię. Jakiś czas temu jak się okazało, że funk odprawiał na granicy pasażerkę autokaru, u której później potwierdzono korone, pomagał jej bagażami, był blisko niej, to odsunięto go od czynności na zasadzie... urlopu! Sanepid nie widział potrzeby robienia testu ani stosowania wobec niego kwarantanny.
A że młody to się zgodził na ten urlop. Ja bym przyszedł na służbę i prosto do kierownika!!!
 
Szczerze wątpię. Jakiś czas temu jak się okazało, że funk odprawiał na granicy pasażerkę autokaru, u której później potwierdzono korone, pomagał jej bagażami, był blisko niej, to odsunięto go od czynności na zasadzie... urlopu! Sanepid nie widział potrzeby robienia testu ani stosowania wobec niego kwarantanny.
A że młody to się zgodził na ten urlop. Ja bym przyszedł na służbę i prosto do kierownika!!!
Jak byliśmy młodzi, też nam się wydawało, że dobrze robimy zgadzając się na ustępstwa, dla dobra KRAJU,
ale góra pokazała, że co było a nie jest...
 
Ja bym przyszedł na służbę i prosto do kierownika!!!
Z tym kierownikiem to oczywiście żarty, nikogo bym nie narażał. Zresztą kierownictwo zachowało się akurat w porządku. Nie mając innych narzędzi zrobił jedyne co mogł - poprosiło o pozostanie w domu na zasadzie urlopu. Na szczęście funk się zgodził.
Dziwi mnie natomiast podejście sanepidu: wszyscy podróżni z autokaru poszukiwani, najprawdopodobniej pozostaną w kwarantannie a funk jako mięso armatnie już nie podlega!
Dlatego piszę, że wątpię w testy dla funkòw na granicy.
 
Back
Do góry