Komunikat ze spotkania ZZ z kadrą kierowniczą IC Wrocław

Zamieszczamy Komunikat ze spotkania Zw. Zawodowych działających przy IC Wrocław z kadrą kierowniczą tej izby. Komunikat zawiera kilka interesujących informacji, m.in. informację o tym, że wysokość uposażenia w propozycji, którą nada DIC będzie kształtowała się na najniższym możliwym poziomie, oczywiście z zachowaniem prawa do wynagrodzenia, jeżeli ktoś ma dzisiaj wyższe.
Protokół rozwiewa także nadzieje związane z wnoszeniem uwag do zespołów lokalnych i centralnego. Ponownie zostało potwierdzone, że była to jedna wielka mistyfikacja i kpina z celników

Związek Zawodowy Celnicy PL, po konsultacjach z prawnikami, przygotował inne, niezwiązane z harmonogramem SSC wzory. Są to wnioski aplikacyjne wraz z pismem przewodnim, które celnicy powinni składać do DIC.
Wnioski są dostępne w dziale Dyskusje Ogólne na forum celnicy.pl. Wnioski należy składać na wszystkie wybrane przez celnika stanowiska, także kierownicze.

Protokół do pobrania tutaj:
http://zz.celnicy.pl/tekst-497.html
 

Komentarze

identyczne odpowiedzi na uwagi udzielił zespół IC Biała Podlaska??!! Czyżby te odpowiedzi zredagowano dla wszystkich Zespołów Lokalnych we wszystkich Izbach!!! Czy Zespoły Lokalne to tylko pacynki w rękach SSC??!!! Co to ma być!!! :mad:
 
Do góry