• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

KOMUNIKAT w związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego

Polska jest demokratycznym Państwem prawnym i jeżeli władze Służby Celnej będą respektowały zasadę równości wobec prawa i sprawiedliwości społecznej oraz zasady współżycia społecznego to wypłacą wszystkim tak jak powinno być w demokratycznym państwie prawnym szanującym wyroki Trybunału Konstytucyjnego napisali związkowcy w Komunikacie.
Całość w załączniku
 

Attachments

  • celnicy pl logo duże.jpg
    celnicy pl logo duże.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 435
  • celnicy48-13-KOMUNIKAT TK.pdf
    184,1 KB · Wyświetleń: 1 545
Mówiąc krótko − jeżeli okradnie nas osoba fizyczna albo firma, a potem powie, że, niestety, już te pieniądze wydała i oddać nie może, możemy liczyć (przynajmniej na razie) na przyznanie nam racji i wyrok, który uda się wyegzekwować albo nie, ale który chociaż uczciwie nazwie sprawy po imieniu. Gdy natomiast okrada nas partia i rząd, nasze pieniądze rozdaje swoim kolesiom albo przepuszcza na kupowanie sobie głosów, a potem rozkłada ręce i mówi, że się rozeszło i budżetu nie stać na żadne odszkodowania, sędziowie pokroju pana Rzeplińskiego przyznają władzy rację. Jak w „Misiu” − cham się uprze i oddaj mu płaszcz! No skąd pan premier weźmie, jak nie ma?!http://niezalezna.pl/40910-wartosc-konstytucyjna
 
W 2010 prosiłem was o pomoc prawną, brak odzewu; Staniszewski jak wygrasz to się przyłączymy, PRZEPROWADZIŁEM TO SAM .MOJA WOJNA MOJA WYGRANA I DO TEGO INNYM WARA.
 
Przyjacielu wszystkich celników, cło to nie jest Twój prywatny folwark. Twoją własnością nie jest także orzecznictwo różnego rodzaju organów, ze skutkami prawnymi w różnych wymiarach włącznie. Tak jak działania różnego rodzaju instytucji czy organizacji. Oczywiście ukłony i podziękowania dla funkcjonariuszy, którzy swoimi pozwami wymusili działanie najpierw sądów powszechnych, a później zajęcie w tej sprawie przez Trybunał Konstytucyjny stanowiska. Chyba, że jak w "Misiu" - cham się uprze i oddaj mu płaszcz ...
 
Do tele echa
Pozew składany przez funkcjonariusza celnego nie jest zwolniony z opłat, zwolniony z oplat jest pracownik.
Chyba, że jak w "Misiu" - cham się uprze i oddaj mu płaszcz ...cytata jest nie na miejscu bowiem wydałem własne środki a nie związkowe.
 
Idąc Twoim tokiem myślenia, wszyscy celnicy w Polsce powinni Ci odpalić działkę ... . Czy może to jest jakaś nowa myśl prawnicza ... własność intelektualna podlegająca ochronie ... zarejestrowana przez Trybunał Konstytucyjny na Twoje nazwisko ... możliwa do wykorzystania za zgodą i stosowną opłatą ... lepiej się nie pogrążaj i nie psuj dobra, które wynika z wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Z pewnością ten płaszcz nie stanowi Twojej wyłącznej własności ...
 
Back
Do góry