KOMUNIKAT - projekt obywatelski dot. KAS

Uprzejmie informuję, że otrzymaliśmy Postanowienie Marszałka Sejmu RP o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej.

My wszyscy, czyli środowisko zawodowe KAS, mamy czas do 23 sierpnia na zebranie minimum 100 tys. podpisów Obywateli. Osiągniemy cel, jeżeli zaangażujemy się w akcję solidarnie.

Załączam wykaz, na którym zbieramy podpisy. Podpisy proszę przesyłać sukcesywnie, czyli jeżeli zostanie zebranych minimum 10 proszę już przesyłać na adres jw. z dopiskiem Komitet Inicjatywy Ustawodawczej i proszę zbierać dalej. Musimy zebrać każdy z Nas jak najwięcej, łącznie dużo więcej niż 100 tys., aby zwiększyć siłę projektu. Każdy pracownik, funkcjonariusz KAS proszony jest o zebranie minimum 10 podpisów, a najlepiej dużo więcej.
W razie pytań Obywateli o RODO, proszę informować, że złożenie podpisu na opisanej liście poparcia projektu jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dane te będą wykorzystane wyłącznie do przedłożenia do Sejmu RP. Nie będą wykorzystane w jakimkolwiek innym celu. Ustawa
z dnia 24 czerwca 1999 r. O WYKONYWANIU INICJATYWY USTAWODAWCZEJ PRZEZ OBYWATELI, precyzyjnie i kompleksowo opisuje procedurę zbierania podpisów. Obywateli informujcie o powyższym, a w razie gdyby ktoś miał wątpliwości, to informujcie, że ma przecież możliwość, nie składać podpisu popierającego ustawę. Oczywiście ze swojej strony proszę o zabezpieczanie wykazów z podpisami w szufladach, pod kluczem i w kopertach zaklejonych. Proszę, by każdy dbał o to, żeby wykazy z podpisami przed wysłaniem do siedziby Komitetu, były zawsze w bezpiecznym miejscu, niedostępnym dla osób postronnych.

Zał - wykaz

Pozdrawiam
Pełnomocnik Komitetu
Sławomir Siwy

Pokaż załącznik: Komitet KAS KOmunikat4.doc
Pokaż załącznik: KOMITET WYKAZ KAS.doc
Pokaż załącznik: obywatelski projekt ustawa modernizacja KAS.doc
 
Do góry