• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Komunikat Federacji, Zrzeszenia i ZZSNPiA w sprawie emerytur

"ZZ Celnicy PL nie otrzymał zaproszenia na spotkanie."

Z komunikatu str.2: "Końcowo informujemy, że zaproszenie na dzisiejsze spotkanie zostało skierowane do wszystkich Central Związkowych. Z zaproszenia nie skorzystali: Związek Zawodowy Celnicy PL"

Jesteście gorsi niż małe dzieci! Ani trochę mi Was nie żal, bo zabijecie się własną pięścią! Dziecinada, a nie związki zawodowe...
 
G ........ a nawet nie wie, że przed ogłoszeniem zbiórki publicznej należy uzyskać odpowiednie pozwolenie. Dopełnić formalności. Pod rygorem kary grzywny i przepadku zebranych środków http://prawo.rp.pl/artykul/394253.html . Najbardziej ubawił mnie plan inicjatywy emerytalnej do Ministra Finansów i Sejmu. Jedyna korzyść z tego taka, że po raz kolejny strzelili sobie ... mam nadzieję, że w wygolone główki ... Brawo ... idźcie dalej tą drogą ...
 
"ZZ Celnicy PL nie otrzymał zaproszenia na spotkanie."

Z komunikatu str.2: "Końcowo informujemy, że zaproszenie na dzisiejsze spotkanie zostało skierowane do wszystkich Central Związkowych. Z zaproszenia nie skorzystali: Związek Zawodowy Celnicy PL"

Jesteście gorsi niż małe dzieci! Ani trochę mi Was nie żal, bo zabijecie się własną pięścią! Dziecinada, a nie związki zawodowe...

Jeżeli nie wpłynęło do nas zaproszenie od Pana Staniszewskiego to skąd mieliśmy wiedzieć gdzie i kiedy planuje on to spotkanie.
 
Back
Do góry