• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Komunikat dot. podwyżek w 2020r.

Związek Zawodowy Celnicy PL informuje, że podejmuje działania w sprawie szybkiej realizacji podwyżek w roku 2020.

Nasze wcześniejsze wnioski i działania doprowadziły do przesunięcia większych środków na podwyżki w ramach Uchwały modernizacyjnej.

Niestety nie został zrealizowany dotąd nasz wniosek o skrócenie modernizacji o jeden rok i jednoczesne zaplanowanie kolejnej na lata 2022-2024. Dzięki temu mielibyśmy solidne podwyżki także w roku 2021 i moglibyśmy dorównać kroku innym formacjom mundurowym.

Został także uwzględniony nasz wniosek, że podwyżki dla pracowników są w wyższej kwocie brutto o różnicę w odprowadzanych składkach ZUS, dzięki czemu netto będą na zbliżonym poziomie.

Czytaj więcej w zał piśmie
 

Attachments

  • celnicy84-19-Komunikat PODWYŻKI.pdf
    153,6 KB · Wyświetleń: 2 280
Walczymy już o podwyżki w 2020 r.?

A co z resztą podwyżki do kwoty 650 zł brutto w tym roku, bo chyba jeszcze nie wszystko zostało wypłacone z tych 650 zł? No i co z nagrodami, ich wysokość w porównaniu do roku ubiegłego jest o połowę niższa. Za rok będą niższe o 70%? Za dwa lata w ogóle nie będzie nagród? To ja dziękuję za takie samo bilansujące się podwyżki!
 
Kolego Pancerniak, rolą premii jest nagradzać za dodatkowy wkład i zachęcać do wytężonej pracy, więc jeśli twoim motywatorem nie jest jedynie dobro służby, ochrona społeczeństwa, zapewnienie środków budżetowych na cele społeczne to chyba sam wiesz już co masz robić.
 
Kolego Pancerniak, rolą premii jest nagradzać za dodatkowy wkład i zachęcać do wytężonej pracy, więc jeśli twoim motywatorem nie jest jedynie dobro służby, ochrona społeczeństwa, zapewnienie środków budżetowych na cele społeczne to chyba sam wiesz już co masz robić.
Kolego Heisenberg, co mam zrobić, bo nie wiem... oświeć mnie proszę 😄.
 
Back
Do góry