• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
  Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

  Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
  Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
  Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
  Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Karty FitSport i FitProfit dla KAS

Pracownicy KAS i Funkcjonariusze SCS,

Koleżanki i Koledzy!
Związek Zawodowy Celnicy PL zaprasza wszystkich pracowników KAS i funkcjonariuszy SCS, niezależnie od przynależności związkowej lub jej braku, do korzystania z aktywności sportowych, basenów, siłowni i innych punktów poprzez zamówienie kart sportowych FitProfit oraz FitSport ofertowanych przez VanityStyle Sp. z o.o.
Dostępne programy benefitów
 • FitProfit - Karta OPEN - nieograniczona liczba wejść dziennie do różnych obiektów (lista obiektów: https://www.fitprofit.pl/)
 • FitSport - 8 wejść w miesiącu – do wykorzystania w dowolnym momencie (lista obiektów: https://www.kartafitsport.pl/)
 • Karty dla osób bliskich – osoby towarzyszące (spokrewnione lub nie), karty dla dzieci (basenowa do 15 r.ż. pełna do 15 r.ż., pełna do 18 r.ż.), seniorzy (powyżej 60 r.ż.).
Proces zamówienia kart
 1. Rejestracja pod linkiem z wykorzystaniem adresu e-mail z domeną @mf.gov.pl (rejestracja zablokowana jest wyłącznie dla tej domeny, inny adres e-mail nie zadziała).
 2. Odebranie wiadomości e-mail z potwierdzeniem rejestracji. Nadawcą będzie VanityStyle.
 3. Zalogowanie do platformy eVS.
 4. Zamówienie i opłacenie kart dla siebie oraz bliskich do 20 kwietnia.
 5. Karty dostarczymy na adresy prywatne do końca kwietnia. Aktywne będą od 1 maja.

W każdym kolejnym miesiącu zamówienie kart do 20 dnia miesiąca.
Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej karty dla członków rodziny.

Uczestnictwo w programie nie jest zobowiązujące. Po każdym miesiącu można zrezygnować – nie opłacając karty na kolejny miesiąc.
Można także ustawić płatność cykliczną.

Płatność jednorazowa umożliwia płatność poprzez bankowość internetową, BLIK lub kartę. Płatność cykliczna wymaga podpięcia karty – inaczej nie ma możliwości automatycznego pobrania płatności,

Zachęcamy wszystkich do aktywności sportowych, których szeroką gamę umożliwiają proponowane przez nas karty sportowe.
Także emeryci KAS, którzy są członkami ZZ Celnicy PL, będą również dołączeni do programu w najbliższym możliwym czasie (kwestie techniczne, które musimy dograć).

Dodatkowe finansowanie
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej mogą otrzymać dofinansowanie do 50% kosztów na podstawie wniosku złożonego do Dyrektora IAS na podst. § 5. 1. Rozporządzenia z dnia 6 listopada 2019 r. Rady Ministrów w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie świadczeń socjalnych funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej i członków ich rodzin (Funkcjonariuszowi, na jego pisemny wniosek, może być przyznana dopłata do zajęć kulturalno-oświatowych lub sportowo-rekreacyjnych).
Pracownicy mogą uzyskać dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych - o ile taka forma jest przewidziana w regulaminie danej Izby.
Zasady dofinansowania i limity proszę sprawdzić w swojej IAS. W tych IAS, gdzie nie ma dofinansowania, Związek będzie wnioskował o wprowadzenie dopłat z Funduszu Świadczeń Socjalnych, po zapisaniu do programu grupy pracowników z danej IAS.
Zapraszamy do skorzystania z propozycji kart sportowych. Warto zadbać o swoje zdrowie oraz przyjemnie spędzić czas.
Pytania prosimy kierować do ZZ Celnicy PL lub bezpośrednio pod infolinią VanityStyle pod numerem 22 371 50 72.

Poniżej znajduje się także strona www, z której Pracownicy KAS i Funkcjonariusze SCS mogą skorzystać
https://www.vanitystyle.pl/celnicypl

Pozdrawiam
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
 

Attachments

 • Celnicy_A4.pdf
  1,4 MB · Wyświetleń: 1 010
Od kiedy Fitprofit jest własnością IASow że mają wydawać za usługę paragony/faktury
Piszesz jak potłuczony nie wiedząc o co chodzi.

Również z chęcią dowiem sie jak mogę otrzymać fakturę za płatności
Jeżeli wykupujesz usługę od IASu, to oni powinni wystawić paragon/fakturę. Osoba prywatna nie może indywidulanie wykupić karty FitProfit/FitSport.
 
© VanityStyle 2022
Infolinia ogólna:
(22) 371 50 72; (22) 371 50 73 czynna 7 dni w tygodniu, w godzinach 7-21, z wyłączeniem świąt państwowych i religijnych.

Wszystkiego na infolinii VanityStyle (oni sprzedają nam karty) się dowiecie.
 
Oferta FitSportów, MultiSportów itp dla funkcjonariuszy jest żałosna. Lepiej i taniej poprosić znajomego z jakiegoś korpo czy chociażby dyskontu żeby wyrobił kartę dla osoby towarzyszącej (nie trzeba razem chodzić na siłownie czy basen).
Dla funkcjonariuszy nie ma żadnego dofinansowania do programów benefitowych. Nie sądzę żeby udało się załatwić coś dla emerytów.
Chciałbym się mylić.
 
Oferta FitSportów, MultiSportów itp dla funkcjonariuszy jest żałosna. Lepiej i taniej poprosić znajomego z jakiegoś korpo czy chociażby dyskontu żeby wyrobił kartę dla osoby towarzyszącej (nie trzeba razem chodzić na siłownie czy basen).
Dla funkcjonariuszy nie ma żadnego dofinansowania do programów benefitowych. Nie sądzę żeby udało się załatwić coś dla emerytów.
Chciałbym się mylić.
Może chociaż uda się wywalczyć dofinansowanie dla funkcjonariuszy? W końcu na coś te pieniądze z funduszu socjalnego idą.
 
Tego rodzaju propozycje opierają się na efekcie skali. Musi być możliwie duża grupa, aby cenę można było próbować poprawiać. A zatem zarówno te ceny, jak i inne oferty w KAS zależą od nas samych.
cena na start dla funkcjonariuszy jest najlepsza jaką udało się wynegocjować. teraz firma obserwuje jak rozwija się ten produkt, my także, aby jak tylko się da, przystąpić do negocjacji.
 
Tego rodzaju propozycje opierają się na efekcie skali. Musi być możliwie duża grupa, aby cenę można było próbować poprawiać. A zatem zarówno te ceny, jak i inne oferty w KAS zależą od nas samych.
cena na start dla funkcjonariuszy jest najlepsza jaką udało się wynegocjować. teraz firma obserwuje jak rozwija się ten produkt, my także, aby jak tylko się da, przystąpić do negocjacji.
Nie można poprawić czegoś co nie istnieje; wszak nikt (kto nie ma innej możliwości) nie zapisze się do programu sportowego za 125 zł, bo taniej wychodzi karnet na siłownie. Gdyby cena karty oscylowała w granicach przeciętnej siłowni (ok. 100 zł/mies.), to zapewne pojawiłoby się kilka chętnych osób (w tym ja), bo w cenie FitProfit mamy jeszcze basen i parę innych atrakcji. Dlatego też pytałem o dopłaty do z funduszu socjalnego, w każdej innej normalnej firmie pracodawca dopłaca z socjalu do programu kart sportowych, przez co cena waha się w graniach 30-40 zł (dla lepiej zarabiających są mniejsze dopłaty, wiec powiedzmy 50 zł/mies. za kartę) i w takiej cenie na pewno znalazło by się gro chętnych funkcjonariuszy.
 
Jeśli nie będzie dofinansowania pracodawcy skala nie będzie rosła, bo każdy patrzy na propozycję jaka jest a nie jaka może być jak zapisze się więcej osób. W mojej izbie cywilom dopłaca IAS w ramach ZFŚS. Funkcjonariusze płacą pełną stawkę
 
Panie Przewodniczący, czy mógłby Pan odnieść się do zapytania w kwestii dostępu do systemu dla emerytów, a nie tylko problemów natury finansowej pracowników i funkcjonariuszy?
 
Nie było możliwości wynegocjowania niższych stawek. Na początku były dużo wyższe stawki. Wbrew pozorom @adrzar trochę osób korzysta. Inaczej byłoby już dawno po programie. Nic nie jesteśmy w stanie zmienić na tym etapie. Gdybyś był na negocjacjach, to wtedy byś zrozumiał.
Karta jest na poziomie ceny za siłownię, a można jeszcze korzystać z innych opcji, jak baseny i inne obiekty.
O dofinansowanie z socjalu będziemy ponawiać działania w MF.
Co do emerytów to jesteśmy zdani na odpowiedź firmy. Z tego co wiem to aktualnie obserwują jak system zadziała. Gdy podsumują okres dotychczasowy, to wrócimy do rozmów. Przepraszam emerytów, którzy chcą skorzystać, ale to ode mnie nie zależy kiedy firma da zielone światło. Jesteśmy w kontakcie i przypominamy.
Pozdrawiam
 
Nie miałem na myśli "dopłaty do zajęć sportowo-rekreacyjnych" tylko dofinansowanie do kart sportowych, żeby cena zeszła poniżej stówy.
miałam stałą kartę na siłownię, chodziłam od lat, po zebraniu dowodów wpłat, wydruków płatności comiesięcznych IAS dołożył mi 50 brutto - śmiech, przestałam więcej pisać o taką jamużnę - pewnie wolą abyśmy jak niektóre panie były z wiekiem pulchniejsze, bardziej okrągłe.
 
Może lepiej żeby nie było żadnych dopłat do zajęć sportowo-rekreacyjnych, ale wtedy zniknąć muszą oczekiwania odnośnie sprawności fizycznej funkcjonariuszy.
Nie będą się przynajmniej chwalić tymi pseudobenefitami.
 
Przecież w stosunku do funkcjonariuszy nie ma żadnych oczekiwań sprawności fizycznej...
Teraz nie ma, ale to nie znaczy że temat nie wróci wraz z obowiązkowymi szkolenia strzeleckimi i egzaminami okresowymi.
Żeby dostać się do pracy w referacie SENT trzeba było niestety ale zdać egzamin z brzuszków, pompek i biegu na 1000 m a dla "emerytów" 2000 marszobiegu.
Więc, jak sam widzisz młody kolego, egzaminy jakieś jednak były i całkiem konkretne oczekiwanie dot. sprawności fizycznej.

W MON egzaminy z WF są raz do roku.
 
Back
Do góry