• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Informacja

Witajcie.
W związku z licznymi pytaniami o moją nieobecność pragnę poinformować wszystkich odwiedzających stronę celnicy.pl, że jestem jeszcze na rehabilitacji po covid-19. Wirus mnie poturbował, ale już jest dobrze. Mam nadzieję wrócić do obowiązków w czerwcu.
Dziękuję za modlitwę, okazywaną troskę i dobro, za wszelką pomoc i wsparcie duchowe.

Pozdrawiam wszystkich
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
 
Witajcie.
W związku z licznymi pytaniami o moją nieobecność pragnę poinformować wszystkich odwiedzających stronę celnicy.pl, że jestem jeszcze na rehabilitacji po covid-19. Wirus mnie poturbował, ale już jest dobrze. Mam nadzieję wrócić do obowiązków w czerwcu.
Dziękuję za modlitwę, okazywaną troskę i dobro, za wszelką pomoc i wsparcie duchowe.

Pozdrawiam wszystkich
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
Zdrowia i siły. Wiem z własnych doświadczeń, że covid wysysa z człowieka siłę, trzymaj się i dochodź do zdrowia!
 
Witajcie.
W związku z licznymi pytaniami o moją nieobecność pragnę poinformować wszystkich odwiedzających stronę celnicy.pl, że jestem jeszcze na rehabilitacji po covid-19. Wirus mnie poturbował, ale już jest dobrze. Mam nadzieję wrócić do obowiązków w czerwcu.
Dziękuję za modlitwę, okazywaną troskę i dobro, za wszelką pomoc i wsparcie duchowe.

Pozdrawiam wszystkich
Sławomir Siwy
Przewodniczący
ZZ Celnicy PL
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!
 
Dużo zdrowia Panie Sławomirze!

Czy w zwiazku z nieobecnością Pana @slawomir.siwy są osoby, które wzięły na barki zadania ZZ?
Pytanie kieruje do Zarządu ZZ.
Czy są prowadzone z MF rozmowy na temat modernizacji SCS, tak jak ma to miejsce w służbach MSWiA?

Pytanie zasadne z uwagi na fakt, żeby Nas nie pominięto, kiedy skóra jest dzielona.
 
Back
Do góry