• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Informacja o akcji obywatelskiej urzędnika KAS!

Pracownicy KAS
❗


Działacie niesamowicie
❗
❤️


Licznie spływają podpisy pod projektem urzędnika KAS. Dziękuję
❗
❤️
Potrzebne jest zaangażowanie ogółu środowiska
❗


I dokładnie tak działajcie. Źli podpowiadacze i próbujący robić obstrukcję wokół projektu, którzy tak na prawdę nie chcą Waszego dobra i zdecydowanego podniesienia statusu pracowników KAS, którzy gdy tylko projekt się ukazał, ujawnili swoje prawdziwe intencje, będą szkodzić do końca akcji. Oni nie pozwolą Wam na zbytnie wybicie się, bo to zagraża ich własnemu statusowi. Zgodzą się co najwyżej na drobne zmiany w ramach KSC.

Po prostu działajcie i nie rezygnujcie do końca. Nie oglądajcie się na nich
❗


Do 7 marca prześlijcie wszystkie zebrane dotąd podpisy i działamy dalej
❗

Po uzyskaniu Postanowienia Marszałka Sejmu ruszymy mocniej
⚡
⚡
⚡


“Ci którzy łatwo rezygnują nigdy nie wygrywają. Ci którzy wygrywają nigdy nie rezygnują." - Alex Schoenauer

BĄDŹMY RAZEM, A NA PEWNO WYGRAMY
❗
✌️
✌️
✌️

‼️
WSZYSTKO W NASZYCH RĘKACH
‼️


Pobierz wykaz do zbierania podpisów i po prostu działaj - zał. plik.
 

Attachments

  • Komitet KAS wykaz.doc
    79 KB · Wyświetleń: 161
Czy do dzisiaj tylko ZZ SKARBOWCÓW, na kilkanaście związków (w mojej izbie - 17), poparło ten projekt?
Wstyd związkowcy!
 
Ostatnia edycja:
Czy do dzisiaj tylko ZZ SKARBOWCÓW, na kilkanaście związków (w mojej izbie - 17), poparło ten projekt?
Wstyd związkowcy!
Jak nie chcą mieć lepiej i by pracownicy mieli to cóż poradzić..każdy umie czytać i może zapoznać się z projektem..ps. Urzędnicy i funkcjonariusze zbierają podpisy jednocześnie pod dwoma projektami, pamiętajmy o tym ;) zdrówka!!
 
Zostałem zablokowany na fb Alterntywy i nie mam szans na dyskusję nad projektem, dlatego pytania zadaje tutaj (już kiedyś pisałem- jedyny wolny portal).Może lktoś odpowie na te pytania
Może n awet przedstawiciele Alterntywy udzielą odpowiedzi.

  • Dlaczego projekt ALTERNTYWY nie jest projektem obywatelskim?
  • Dlaczego projekt ALTERNATYWY ma być poselski, skoro uzgodniono go z Szefem KAS, i on podobno powiedział, że jest ok? Może powinien być rządowy? Może wtedy w przyspieszonym trybie legislacyjnym? Może wzedłby przed wyborami?
  • Czy w projekcie ALTERNATYWY chodzi przede wszystkim o to, aby każdy SKAS został generałem SCS ? Czy ma też coś do zaoferowania pracownikom urzędów skarbowych?
  • Dlaczego projekt przedstawiony przez ALTERNATYWĘ zawiera niekonstytucyjne zapisy dot. pracowników Służby Cywilnej?
  • Czy wierchuszka ALTERNTYWY to urzędnicy Służby Cywilnej? Dlaczego projekt ALTERNATYWY broni ich uprawnień i nie chce by pracownicy urzędów skarbowych otrzymali takie same bez egzaminu?
  • Która partia podpisze się pod projektem? Posłowie PIS?
  • Kiedy projekt ALTERNATYWY pójdzie do kosza? Po rozwiązaniu obecnego parlamentu?
  • Po co ALTERNATYWA wprowadza projekt? Tylko po to, aby para poszła w gwizdek?
  • Czy ALTERNTYWA nie chce wzmocnienia statusu pracowników KAS?
  • Dlaczego ALTERNATYWA nie popiera projektu URZĘDNIK KAS?
 
Zostałem zablokowany na fb Alterntywy i nie mam szans na dyskusję nad projektem, dlatego pytania zadaje tutaj (już kiedyś pisałem- jedyny wolny portal).Może lktoś odpowie na te pytania
Może n awet przedstawiciele Alterntywy udzielą odpowiedzi.

  • Dlaczego projekt ALTERNTYWY nie jest projektem obywatelskim?
  • Dlaczego projekt ALTERNATYWY ma być poselski, skoro uzgodniono go z Szefem KAS, i on podobno powiedział, że jest ok? Może powinien być rządowy? Może wtedy w przyspieszonym trybie legislacyjnym? Może wzedłby przed wyborami?
  • Czy w projekcie ALTERNATYWY chodzi przede wszystkim o to, aby każdy SKAS został generałem SCS ? Czy ma też coś do zaoferowania pracownikom urzędów skarbowych?
  • Dlaczego projekt przedstawiony przez ALTERNATYWĘ zawiera niekonstytucyjne zapisy dot. pracowników Służby Cywilnej?
  • Czy wierchuszka ALTERNTYWY to urzędnicy Służby Cywilnej? Dlaczego projekt ALTERNATYWY broni ich uprawnień i nie chce by pracownicy urzędów skarbowych otrzymali takie same bez egzaminu?
  • Która partia podpisze się pod projektem? Posłowie PIS?
  • Kiedy projekt ALTERNATYWY pójdzie do kosza? Po rozwiązaniu obecnego parlamentu?
  • Po co ALTERNATYWA wprowadza projekt? Tylko po to, aby para poszła w gwizdek?
  • Czy ALTERNTYWA nie chce wzmocnienia statusu pracowników KAS?
  • Dlaczego ALTERNATYWA nie popiera projektu URZĘDNIK KAS?
Pierwsze słyszę o tym projekcie, gdzie to jest dostępne?
 
Back
Do góry